Sayfa 314/335 İlkİlk ... 214264304312313314315316324 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Benden yorum yok, ben sadece bilgi amaçlı koydum.
    be ksız dün yüzde 11 düşüyodun bugün çıkmata neden zorlanı yorsun yazık sana

2. Bugün de yaptı. Kaldığı yerden devam ediyor. Film tekrarı gibi son 2 seneki hareketi tekrarlayacak gibi. Üstüne bir bedelli daha, herkese sabır. Y.T.D.

3.  Alıntı Originally Posted by angel35 Yazıyı Oku
    Bugün de yaptı. Kaldığı yerden devam ediyor. Film tekrarı gibi son 2 seneki hareketi tekrarlayacak gibi. Üstüne bir bedelli daha, herkese sabır. Y.T.D.
    Aynen yapılacak en iyi şey sabretmek. Bedelli meselesine gelince şu an bedelli ile ilgili herhangi bir başvuru açıklama yok ama olur da bedelli yapmak niyetine girerlerse son bir kaç günde gelen bu şok düşüşlerden sonra o bedelliye katılacak ky zor bulurlar. Kendi adıma şu an ortalama düşürmek için dahi alım yapmıyorum. Tam bir vurgun tarlasına çevirdiler bunu da bist ı de.
    Yatırım tavsiyesi değil kişisel görüştür..

4. Çağrı nerdesin baba

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. bu gidecegi zaman ak yatirimdaki yatirimci pardon batirimci.milyon milyon basti.tam biri girdi goturecek gidip sikayet etiler kat gidiyor diye.simdi alta yazılıp milyon milyon bastigi katlari bedava almaya calisiyor.mal geldikce keyfe geliyor.imkb bunlara bakmaz.simpas ta patron 0.30 kadar basti bisey yok biri gelip 2 gun tavan yaptırdı diye 6vay ceza verdiler.alan ky batti.simdi keyfi basıp 1.54 ten kaybettigi 16 mil.lotun derdine dustu.bundaki yatırımci.ekrani kapatip bırakacak.almak istiyorsa ky nin fiyatına getirecek.yoksa yok..imkb patron zarara girerse karisir.ky zarara giriyorsa bisey yok. adamlar mali bitiriyor ondan sonra ceza geliyor..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    al sat tavsiyesi değildir.

6. imkb bir baksin isbankasindan alan hesaplar akyatirimdan satanin olmasin.bende olsa bu kaat cimere yazarim.oyle cikarsa 3 sene satamaz cezasinida verirlerse oh oh.ky nin yuregi sogur bari..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    al sat tavsiyesi değildir.

7. Kimse kalmamış burada. Hisse resmen çöp oldu. Bunlar 1 TL nin altından bedelli yapabilirler mi acaba

Benim aklım bana bile yetmiyor...

8.  Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    Kimse kalmamış burada. Hisse resmen çöp oldu. Bunlar 1 TL nin altından bedelli yapabilirler mi acaba

Benim aklım bana bile yetmiyor...
    Anası dururken tanası ile niye uğraşıyorsunuz anlamakta zorlanıyorum.

Sayfa 314/335 İlkİlk ... 214264304312313314315316324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •