Sayfa 317/335 İlkİlk ... 217267307315316317318319327 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1. İMKB nin en dandik hissesi anketi yapsak 1. bu hisse olur.

2. Unye ile bu karaktersiz hisse arasında kararsız kaldım bunu aldım. Elimi s..m bunu aldım.

4. 1,20 nin üzerinde kapatır mı?
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

5. 102 Milyon Zarar.. 82 Milyon Finansal,20 Milyon İsletme zararı gorunuyor diye okudum..

Yatırım Önerisi Değildir...

6. Btcim Bsoke birleştirilmeli. Sonra fşbansal borçları eritecek kadar adamakkılı bir sermaye artışı yapılmalı veya şirketin pasif varlıklar varsa satılmalı. Bu finans borç maliyetlerinin ağır yükü ile bu gemi iyi gitmez!

7.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Btcim Bsoke birleştirilmeli. Sonra fşbansal borçları eritecek kadar adamakkılı bir sermaye artışı yapılmalı veya şirketin pasif varlıklar varsa satılmalı. Bu finans borç maliyetlerinin ağır yükü ile bu gemi iyi gitmez!

Berber hikayesini herkes bilir ..... adamın biri berbere gitmiş ama 3 tel saçı varmış ....... berber sormuş sağa mı tarayayım sola mı demiş ............ adam biraz düşünmüş bırak dağınık kalsın demiş ....... bu hikayeden yola çıkarsak bence ortak olan bu iki şirketin bu şekilde faaliyetlerine devam etmesi daha iyi olur.Çünkü finansal konularda veya pazarlama konularında ortak işbirliği yaparak avantajlı olabiliyorlar diye biliyorum.Fakat bir ara bsöke nin satışı ile ilgili haberler vardı ne oldu askıyamı alındı bilemiyorum son zamanlarda takip edemedim ...... her iki şirkette ege bölgesine yönelik çalışmaları bakımından kaliteli güvenilir konumdalar.Diğer çimento şirketlerine göre fiat yatırımlık gibi görünüyor.Değerlendirenler olur herhalde.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 317/335 İlkİlk ... 217267307315316317318319327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •