Sayfa 323/335 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    genel müdür necip bey yıllardır sorumluluk ona aittir feyyaz bey kitap yazabilir ama genel müdür yazma feyyaz durum vahim buraya odaklan diyebilirdi
    Patrona bunu diyebilecek kaç yönetici var

2.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Patrona bunu diyebilecek kaç yönetici var
    Şahsen ben Necip beyin yaşında olsam patrona neler derim, neler.... bazı yaşlara ulaşınca allah korkusundan başka hiçbirşey umursanmaz hatta o yaşa kadar diyemediğin ne varsa dersin yeterki sergiliyecek karekterin olsun. Ama necip bey de her fani gibi nemalanmasına bakmış ne gerek var super kahraman olmaya deyip sallamis basi almış maaşı

3. “Aydın-İkaria fayı kırılabilir.”

https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarl...2XmdnALa1mrSdQ
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Şahsen ben Necip beyin yaşında olsam patrona neler derim, neler.... bazı yaşlara ulaşınca allah korkusundan başka hiçbirşey umursanmaz hatta o yaşa kadar diyemediğin ne varsa dersin yeterki sergiliyecek karekterin olsun. Ama necip bey de her fani gibi nemalanmasına bakmış ne gerek var super kahraman olmaya deyip sallamis basi almış maaşı
    Ben tanımam etmem ...GK gördüm...Cesur yürek olsa...yağdanlık olmasa bunca yıl o şirketlerde zor çalışırsın....
    Helal olsun adama bunca 5 bilmezi iyi idare etmiş bunca yıl....takdir ediyorum....
    ytd.
    Saygılar

GASRANTİ 5 milyon net alım yaptı bugün 2,68 ortalama ile..
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

6. Bsoke.jpg

Murat Kurum: İzmir tarihinin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden birini başlatıyoruz.

Sayfa 323/335 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •