Sayfa 326/335 İlkİlk ... 226276316324325326327328 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1. Yola çıktık hayırlısıyla allah bol kazanç versin .

2. bir haber mi var acaba, bu hareketin bir sebebi var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by Phaed Yazıyı Oku
    bir haber mi var acaba, bu hareketin bir sebebi var mı?
    Sessiz kimse duymasın 😉

4. 369 milyon zarar yatirimdan dolayı değilmi krediler falan okuyabilen oldumu bilançoyu

5. Lanetlenmiş burası kimse yok

Bu hafta kırmızı bar olasılığı oluştu.. pala bu olasılığı kullanırmı bilemem.. adam olacak çocuk 3.78 ve üzeri 3.48 altında gevşeme artabilir.. haftalıklar (dönüşüm muhteşem olacak derken) en güzel alım yeri olarak 3.19 3.24 seviyesını gösteriyor..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Bu hafta kırmızı bar olasılığı oluştu.. pala bu olasılığı kullanırmı bilemem.. adam olacak çocuk 3.78 ve üzeri 3.48 altında gevşeme artabilir.. haftalıklar (dönüşüm muhteşem olacak derken) en güzel alım yeri olarak 3.19 3.24 seviyesını gösteriyor..
    fabrikayı bir iş seyahatinde 5 gün önce gördüm .müth,ş bir fabrika once uzaktan gıda (un vs gıbı zannettım) çevrecı fabrıka...arazı göz alabildiğine çok muhtesem bır fabrıka boyle bır çimento fabrıka gormedım dersem yalan olmaz.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 326/335 İlkİlk ... 226276316324325326327328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •