Sayfa 328/335 İlkİlk ... 228278318326327328329330 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    iyi devirde niye satsın ki
    Mal piyasa hareketliyken satılır

2.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    Mal piyasa hareketliyken satılır
    Dogru diyosun iyi gecirdi bugun çok inmeyen borsada satış işide bitmistirde adamın keyfi bekleniyodur bunuda yaziyorum buraya yüklendik bugun de dipten oynasin bakalim.

3.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Dogru diyosun iyi gecirdi bugun çok inmeyen borsada satış işide bitmistirde adamın keyfi bekleniyodur bunuda yaziyorum buraya yüklendik bugun de dipten oynasin bakalim.
    Malına sahip çık delikanlı ben bunun abisinden 3 kat kazandım 2 ayda.;)
    Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    Malına sahip çık delikanlı ben bunun abisinden 3 kat kazandım 2 ayda.;)
    Ytd
    Haber gelcekde yüzümüz gülcek %15 de geriledi daha ne olur bilinmez bekliyoruz beyefendilerin keyfini.

5.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Haber gelcekde yüzümüz gülcek %15 de geriledi daha ne olur bilinmez bekliyoruz beyefendilerin keyfini.
    Sıfır fabrika 110 milyon euro harcandı.Şu an 170 milyon dolardan işlem görüyor.Kanal istanbul da gündemde.Beklenilirse ekmek yedirir.Birde satılırsa lokum olur.
    Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    Sıfır fabrika 110 milyon euro harcandı.Şu an 170 milyon dolardan işlem görüyor.Kanal istanbul da gündemde.Beklenilirse ekmek yedirir.Birde satılırsa lokum olur.
    Ytd
    Ben kanal istanbul la bağlantıli oldugunu tahmin ediyorum orasi başlamadan hareket gelmicek belli ne olcaksa kanalla birlikte olcak.

7. Bildiğin mal geçirmece 15 milyon para girisi olan hisse 7 arti kapat ertesi gün 5 eksi yatirimci nasil gelsin bu borsaya heryer hırsız dolu

8.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Bildiğin mal geçirmece 15 milyon para girisi olan hisse 7 arti kapat ertesi gün 5 eksi yatirimci nasil gelsin bu borsaya heryer hırsız dolu
    Kar ı gördünmü yapıştır.

ytd

Sayfa 328/335 İlkİlk ... 228278318326327328329330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •