Sayfa 52/335 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 409 - 416 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1. Sn ugur.yuzgec ve acemi_ yatırımcı bilgilendirmeniz için çok teşekkür ediyorum. Bol kazançlar.

SM-T365 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hesaplama doğru çıktı
    Açılış 1.41 bakalım neler olacak

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. O rüçhandaki satışı yapan arkadaş umarım hesap kitap yapmayı biliyorsundur.Çünkü eğer sonunda bilmiyorsan ortaya çıkan fatura pek hoş olmayacak.Ama sizin gibiler bu piyasada olduğu sürece birilerinin işi iş.İnşallah buralardasınızdır ve yazdıklarımı okuyorsunuzdur.

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    O rüçhandaki satışı yapan arkadaş umarım hesap kitap yapmayı biliyorsundur.Çünkü eğer sonunda bilmiyorsan ortaya çıkan fatura pek hoş olmayacak.Ama sizin gibiler bu piyasada olduğu sürece birilerinin işi iş.İnşallah buralardasınızdır ve yazdıklarımı okuyorsunuzdur.
    Ben satanı alamıyorum
    Sistem izin vermiyor
    Vallahi bedava ruchanlar gidiyor dostlar

5. Daha açık yazarsınız anlamayanlar icin...bende hisse ve Ruchanlari satmak istiyorum bedelli ye katılacak nakit olmadığından...nasil bir yol izlemeli...

6. Bedelli son gün kullanılmayan tüm rüçhan haklarını alma taahhütü verdi batıçim fiyat en az 1 tl olacak şekilde.

7.  Alıntı Originally Posted by enSen Yazıyı Oku
    Daha açık yazarsınız anlamayanlar icin...bende hisse ve Ruchanlari satmak istiyorum bedelli ye katılacak nakit olmadığından...nasil bir yol izlemeli...
    Ben ne alım ne satım talimatı verebiliyorum bsoke.r için
    O yüzden çalıştığınız yatırım kuruluşunu arayarak halledebilirsiniz diye düşünüyorum. Ama acele etmeyin

8. Hafta sonuna dek hangi fiyatlari göreceğini düşünüyorsunuz?

Sayfa 52/335 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •