Sayfa 55/335 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 433 - 440 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

2.  Alıntı Originally Posted by ugur.yuzgec Yazıyı Oku
    Yerle yeksan olduk diyor grafik
    Ama toparlayacak merak etmeyin. Kasaya bedelli parası girecek. Bilançolar yatırımların bitmesi ile güzel gelecek ve hisse kelepir fiyatlarda.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hooop hiperloop atladım aranızdayıö A1 satsın ben alıyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Borsakolik Yazıyı Oku
    Hooop hiperloop atladım aranızdayıö A1 satsın ben alıyorum
    Hoşgeldiniz hayırlısı olsun. Bist uzaya giderken bizim halimize mi acıdınız 😉

SM-T800 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ugur.yuzgec Yazıyı Oku
    Hoşgeldiniz hayırlısı olsun. Bist uzaya giderken bizim halimize mi acıdınız ��

SM-T800 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hoş bulduk kardeşim
    Allah hepimize bol kazanç nasip etsin

5. forumdaşlar; ben teknik falan anlamam ayrıca kafa yormam temele bakarım, ona göre karar verir hareket ederim, alın terim ile kazandığım param ile piyasa rakamları ile devede kulak rakam ile yatırım yapar beklerim şirket sahibi benim bedelli koyduğum rakamın yuz bin katı para koyarak inanarak bir şeyler yapmaya çalışıyor inancındayım, tabi ona inanarak kendimce yatırım yapmaya çalışıyorum, bu şirket masa kasa dan ibaret bir yapıda değil goründügü kadarıyla, yatırımı yapar orta ve uzun vade beklerim kendimce iyi araştırma yaparak yatırım yaparım, geçen yıl isdemir aldım aldım param yarısını eridiğini gördüm bekledim şimdi rakamları ortada bu şirket içinde yol uzun bekleme yapamayacak sineklik yapmasın hemen satsın ayrılsın,nasip kısmet olursa 2-3 vade sonunda çok güzel şeyler olacak...

Alıntı Originally Posted by alpaslan Yazıyı Oku
    forumdaşlar; ben teknik falan anlamam ayrıca kafa yormam temele bakarım, ona göre karar verir hareket ederim, alın terim ile kazandığım param ile piyasa rakamları ile devede kulak rakam ile yatırım yapar beklerim şirket sahibi benim bedelli koyduğum rakamın yuz bin katı para koyarak inanarak bir şeyler yapmaya çalışıyor inancındayım, tabi ona inanarak kendimce yatırım yapmaya çalışıyorum, bu şirket masa kasa dan ibaret bir yapıda değil goründügü kadarıyla, yatırımı yapar orta ve uzun vade beklerim kendimce iyi araştırma yaparak yatırım yaparım, geçen yıl isdemir aldım aldım param yarısını eridiğini gördüm bekledim şimdi rakamları ortada bu şirket içinde yol uzun bekleme yapamayacak sineklik yapmasın hemen satsın ayrılsın,nasip kısmet olursa 2-3 vade sonunda çok güzel şeyler olacak...
    🤗🤗

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

7. tabi yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir....

8.  Alıntı Originally Posted by alpaslan Yazıyı Oku
    tabi yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir....
    Eyvallah sayın alpaslan
    Ben de bsoke geleceğine yatırım yapanların kazanacağına inanıyorum.
    Bugünkü satışları abartı buldum ama
    Bu iki hafta sıkıntılı geçecek sanki.
    Afyon bedelli sonrası hareketlerini hatırlıyorum da....

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 55/335 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •