Sayfa 320/335 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Zirro Yazıyı Oku
    6 aydır takip ediyorum.
    Ünye çimento veya başka bir firma ile birleşme durumu varmı onu iyi araştırmak gerek fiyatı çok düşük. Bilançolarda düzelme olurmu

zorakipaşha
    Kardeş; Ünye Çimento nerde?... kimin biliyor musun?...

2. çok bekletti POLHO çooook.

içimden bir ses diyo

"güzel günler yakında"

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ne POLHO'su be
    biraz yanlış olmuş
    BSOKE yazacaktım ama klavye kedi kafasına göre yapıyor birşeyler

4. benim bildiğim faaliyetlerine zaman zaman ara veren, mali durumu çok da iç açıcı olmayan bir yapısı var.
    peki hal böyleyken ve sektöründe bir çok öncü çimento firması varken ben neden BSOKE'deyim?
    kara geçecek, düzgün bilanço açıklayacak, teknikte yükselen kanala girecek vs zırvaları için mi?
    bir mucize gerçekleşecek de, %50-100 kar edeceğiz diye mi?
    güleyim mi? güldüm

eğer amaç buysa beklediğim her güne, parayı kullanamadığım zamana, diğer hisselerde kaçan fırsatlara oturup ağlayayım bari. hazır gülmüşken ağlamayalım, bipolar'a bağlamayalım.

bu hissede benim tek bir beklentim var o da bir gün satış haberinin kap'a düşeceği beklentisi. olursa kaybetmeyi göze aldığım paramla ufak çapta ihya olurum, olmazsa o para bu piyasada, bu şirketle büyük ihtimaller bir miktar erir. olsun erisin. sepetin güzelliği bu zaten. birileri ısınacak, birileri eriyecek değil mi?

sahi bir ünlü&co vardı ne oldu ona? o alıcıları bulacaksın hocam. çin'den mi getiriyorsun, katar'dan mı, yoksa avrupalı mı seversin, amerikalı mı ben bilmem. sen bulacaksın, bana çekirdeğimi çitletirken ekranı izlemek düşecek. çok süründürmezsin değil mi?
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

5. slm arkadaşlar.
    daha düne kadar BSOKE hoşuma gidiyordu
    gerçekten bir beklentim vardi.
    ama şimdi okadar emin değilim.
    bugün kulağıma bazı dedikodular geldi.
    bedelli yapabilirmiş diye.
    sizin fikrinizi alayım lutfen.

6. Bedelli bunların ruhunda var. Her an yapabilirler. Borsanın en karaktersiz hisselerinden biridir kendileri

Benim aklım bana bile yetmiyor...

7. bu hisse, fabrika satış beklentisi haricinde yatırım yapan çoğu kişiyi üzer...
    satış olacak mı peki? bence mecburlar. çünkü fabrika kar etmiyor, hantal, ait olduğu gruba yükten başka bir getirisi yok
    asıl mesele alıcı var mı yok mu meselesi... hadi la alsın birisi artık şu fabrikayı. kanal istanbulda oturacağınız evleri yaparsınız çimentosuyla hadi.
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

8. Hepinizi utandırdı zirve ye tırmanıyor escom verip yarın alsam mı
    Kimse yok

Sayfa 320/335 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •