Special Days Image
Sayfa 292/335 İlkİlk ... 192242282290291292293294302 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    çok şey yazdım ama hepsini sildim.. tartışmanın amacı ve getirisi olmalı.. kimseyle tartışmak istemiyorum.. 49 bin lot batısöke var.. 091den aldığım.. başka da bu grupta hissem yok.. yazdıklarımı da unutalım.. ben hiçbirşey bilmiyorum.. yönetimi de artık eleştirmiyorum. 2312 sayılı mesajım da önemsizdi.. söyleyecek başka birşeyim de yok.. bir daha da bu grup şirketleri hakkında hiçbir mesajım olmayacak.

ama.. sadece iki şey sormak istiyorum sana.. alıntıladığım yazındaki kalınlaştırdığım kısımda beni mi kastediyorsun? bir de altını çizdiğim cümlende bilmediğim çok şey olduğunu ve öğrenirsem üzüleceğimi söylüyorsun.. benimle ilgili birşey mi?
    Dostum o tanımlamanın sen olması zaten mümkün değil.Yukarıdaki yazıları da başkası yazsa güler geçerim zaten öyle yapıyorum bana kızma sen yazınca o kısmı bana ağır geliyor.Şunu bil herkes senin gibi bizim gibi iyi niyetli değil.Biz neleri göğüsledik bazı şeyleri tam herşeyi ile burada yazsam seni de üzecek bir ton şey yaşadık.Tartışmak senle asla senin yönetimi eleştirme hakkın var.Ama bu topiclerdeki bazılarının yok.Allah kazancını her zaman daim eylesin.Sen bunu hak eden birisin.Yazı yazmanda ya da burada yorum yapmanda benim için hiç bir sakınca yok.Senin fikirlerinin değerli olacağını bilecek kadar seni iyi tanırım.Ha bazen katılırım bazen katılmam ama buralar artık bizim takıldığımız zaman gibi değil buraların çivisi çıktı- çıkarttılar çünkü bazıları için amaca giden her yol mübah.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Dostum o tanımlamanın sen olması zaten mümkün değil.Yukarıdaki yazıları da başkası yazsa güler geçerim zaten öyle yapıyorum bana kızma sen yazınca o kısmı bana ağır geliyor.Şunu bil herkes senin gibi bizim gibi iyi niyetli değil.Biz neleri göğüsledik bazı şeyleri tam herşeyi ile burada yazsam seni de üzecek bir ton şey yaşadık.Tartışmak senle asla senin yönetimi eleştirme hakkın var.Ama bu topiclerdeki bazılarının yok.Allah kazancını her zaman daim eylesin.Sen bunu hak eden birisin.Yazı yazmanda ya da burada yorum yapmanda benim için hiç bir sakınca yok.Senin fikirlerinin değerli olacağını bilecek kadar seni iyi tanırım.Ha bazen katılırım bazen katılmam ama buralar artık bizim takıldığımız zaman gibi değil buraların çivisi çıktı- çıkarttılar çünkü bazıları için amaca giden her yol mübah.
    peki. teşekkür ederim. sökeden de çıktım biraz önce.. inşallah oyunun sonu iyi biter.. beklediğinizden daha fazla kazanırsınız. hayırlı ve bol kazançlar.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

3. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Karanlık oda çıkışı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Marbaşın takasta 535 bin görünüyor. Cuma ve Pazartesi toplam 1 milyon 39 bin satmış. Burdan 500 bin açığa satmış olduğu anlaşılır değil mi? Ytd

6. 0.95 ustune atıp kalmalı kalırsa ivmelenır ilk etapta 1.00 ve 1.10 ları test etmesi muhtemel olabilir ytd

7. Marbaş 700 bine yakın sattı. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku
    Marbaş 700 bine yakın sattı. Ytd

Marbaş 1 milyon 235 bin sattı. Açığa satmaya devam ediyor gibi. Sadece tahmin. Ytd

Sayfa 292/335 İlkİlk ... 192242282290291292293294302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •