Sayfa 101/396 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 801 - 808 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by dadaş ali Yazıyı Oku
    Sn Sinirli Bezgin ve Sn Temple üstadlarım, yanlış anlamazsanız şöyle bir sorum olacak.

Yatırım tarlanızda karpuz olarak yalnızca b.yatırımmı var, cevabınız evet ise nedenini öğrenebilirmiyim.

Not:Temple üstad bu ihale haberinin 8 gün kapa geç verilmesi nedeniyle spk şirkete ve işlem yapanlara ceza kesermi acaba?

Saygılarımla
    BrYAT denince karpuz mu aklına geldi eşime niye nikah kıydımsa aynı neden.. yani bilmiyorum.. spk brsan için işlem yapar mı? sözüm meclisden dışarı "An.nı öpen kadı ise kime şikáyet edeceksin" diye atasözü var..

2. En büyük boru üreticisi olduğu halde, ihalelerden büyük payı toscelik aldı hep son ihalelerde. ne yapsınlar hükümetle yıldızları barışmayınca kapağı abd ye attılar. şanslarına trump da gelince işleri hepden iyi olur brsan ın.

3. Sn. Temple üstadım, her ne kadar yatırımcıları inanmasa da gerçek olan; çelik sektöründeki olumlu gelişmeler adım adım b.yatırıma yüksek karlılık olarak yansıyacaktır. Biriken temettüyü patron dağıtmaz sa artan defte değerleri başına bela olacaktır.

B.mannesmanın en son aldığı tek ihale konusu işten beklenen karlılık benim mütevazi hesapta dahi 50 milyon tl. üstündedir.

Mallar gemlik limanından yüklenirken bu yüklemeyi yapacak lojistik şirketi bile yatırımın!!!

Baskıla baskıla nereye kadar, radarımızda değerli şirketi izliyoruz bakalım.

Atadaki abla inşallah bizleri de ileride yatırımcı yapar.

4.  Alıntı Originally Posted by teoss Yazıyı Oku
    Zamanım tükenmek üzere acele etse iyi olur. Benim gibi uğurlu yatırımcıyı bulamazsınız bir daha
    Bir ricam olacak, zaman dolup gitmiş olma ihtimalin yüksek .. Gitmediysen giderken haber verirmisin? Kendime kalan tezlerim var, bilmek iyi olacak

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. )

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by sinirli bezgin Yazıyı Oku
    Bir ricam olacak, zaman dolup gitmiş olma ihtimalin yüksek .. Gitmediysen giderken haber verirmisin? Kendime kalan tezlerim var, bilmek iyi olacak

Tabi ki ilk sana söyleyeceğim. Hedef fiyat tutarsa. 10 aydan önce,tutmazsa 41'den sana satacam.

C6903 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by teoss Yazıyı Oku
    Tabi ki ilk sana söyleyeceğim. Hedef fiyat tutarsa. 10 aydan önce,tutmazsa 41'den sana satacam.

Hedef fiyatın ne?

8. Satınca söylerim, hedef fiyat vermek manipülasyon A girer. Sayın bezgin. Ha bu arada hedef fiyatım senin beklentinin yanında solda sıfır kalır. Dalya yapmadan gitmezsin kesin

Son düzenleme : teoss; 13-02-2018 saat: 15:01.

Sayfa 101/396 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •