Sayfa 124/396 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 985 - 992 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

Bekliyoruz.

Bugün iki hareket 23 bin lot alım oldu.

Ne iş??
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2. Sıkışan satmıştır

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

3. Fiktif hareketler, 23 bin kusur lot açığa satış yapılmış takip edenler yazmış başka mecralarda.Hala abidik gubidik kıvranıyorlar.3ncü ayın sonunda özkaynak artışıyla malın fiatı, fabrikadan üretim maliyeti çıkış fiatına yani defter değerine gelirmi 40 tl ler arkadaşlar ne dersiniz.Sağlıcakla kalın dostlar.

4.  Alıntı Originally Posted by sinirli bezgin Yazıyı Oku
    Sayın temple Dostum,
    opet reklamında vardı "reklam kokan hareketler bunlar Mayk"
    öyle birşey bu
    umut işte sinirli dostum bi zamanlar da AKSA nın karbon elyaf işi ciddiye alınmamıştı. Aşağıdaki Temmuz 2010 tarihli haber basına düştüğünde aksa 1.52 imiş bugün 16.65 kapattı.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/aksa-karbon-elyaf-uretimine-basladi-15400530

Aksa karbon elyaf üretimine başladı
    Hürriyet Haber23.07.2010 - 16:06 | Son Güncelleme: 23.07.2010 - 16:36
    Aksa, teknolojisi ‘devlet sırrı’ gibi saklanan ve sadece 9 ülkede üretilen karbon elyafın üretimine başladı. Çeliğe göre 3 kat daha dayanıklı ve 5 kat daha hafif bir hammadde olan karbon elyaf birçok kritik alanda kullanılıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by temple Yazıyı Oku
    umut işte sinirli dostum bi zamanlar da AKSA nın karbon elyaf işi ciddiye alınmamıştı. Aşağıdaki Temmuz 2010 tarihli haber basına düştüğünde aksa 1.52 imiş bugün 16.65 kapattı.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/aksa-karbon-elyaf-uretimine-basladi-15400530

Aksa karbon elyaf üretimine başladı
    Hürriyet Haber23.07.2010 - 16:06 | Son Güncelleme: 23.07.2010 - 16:36
    Aksa, teknolojisi �devlet sırrı� gibi saklanan ve sadece 9 ülkede üretilen karbon elyafın üretimine başladı. Çeliğe göre 3 kat daha dayanıklı ve 5 kat daha hafif bir hammadde olan karbon elyaf birçok kritik alanda kullanılıyor.
    yerli araba üretilecek diyosunnnn
    hemde hafif
    haklısın umut fakirin ekmeği Dostum

Bizim arge ciler çok beceriklidirbilirsin.. olmayacak duaya amin derler.benim gibi garip bir vatandaşın bile olmayacağını tutmayacağını gördüğü BUKOLİ ye dünyanın para ve zamanını harcadılar.Sonuç, Mantar
    İncele bak forumda da var uçacağız kemer bağlayın falan.. Bizim argecide uçuruyor
    Ben heee heee der geçerim..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. üstad he der gecersin seni bilen bilir.. vardır bi bildiğin.. lakin bi de tüm olumsuz fakat dogru tespitlerine karşılık hala neden bu hissedesin...ah bide bunu çözebilsem üsdat))

İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by BOZKIRLI Yazıyı Oku
    üstad he der gecersin seni bilen bilir.. vardır bi bildiğin.. lakin bi de tüm olumsuz fakat dogru tespitlerine karşılık hala neden bu hissedesin...ah bide bunu çözebilsem üsdat))

Dostum söyledim ya.. Foto finiş için buradayım...
    Ama bu ülkenin bo,tan durumu bütün planları alt üst etti...
    Artık mecburiyetten.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 124/396 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •