Sayfa 250/394 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 3147 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. bazı şoförler ışıklarda beklerken araç geçiş ışığı yeşile döndüğü halde arkadaki araçların kornalarıyla harekete geçerler, mal eşşek denir bence bunlara...bizim kağıdın da ekürileri almış başını gitmiş,2ye 3 e katlamış.bakalım bizim kağıt ne zaman ışığın yeşil olduğunu idrak edecek....y.t.d.

2. neyi bekliyorsun,anlayamadığımız nokta...ekürin zaten yavaş yavaş gidiyor.... y.t.d.

3. bugün senden ayrıldım ama tez zamanda gene beraber olmak dileklerimi saklıyorum. biraz bekleyelim bakalım..y.t.d.

4. 17 haziran 9 temmuz arası takas değişimi . y t d

5. 11 hazirandan bugüne bir aylık takas değişimi . y t d

6. Yerli otomobilin yapılacağı Gemlik, Gençali 1753 Parselin hemen bitişiğinde Bursa Çimentonun %50 iştiraki olan Roda Port un bir limanı ve gümrük sahası, yaklaşık 100-150 000 m2 ... Borusan Mannesman ın 600.000 m2 lik boru fabrikası ve Boryatın iştiraki Borçelik e ait düz çelik levha fabrikası da Yerli otomobil fabrikasına komşudur...

Borusan grubuna ait Liman Port da hemen bu fabrikaların önündedir. Çok büyük bir Limandır... Ama sahibi B Mannesman mı, yoksa grubun iştiraki Borusan Lojistike mi ait tam bilgi edinemedim...Mail attım Yİ Yetkilisi ferit beye, ama henüz yanıt gelmedi

Gemlikte halka açık bu tesislerin büyük yatırımlarının olması, BABAYİĞİT FABRİKASI na komşu olmaları, bu limanların kapasite kullanılmalarının artması, arazilerin değerlenmesi önemlidir.

Genelde Babayiğit fabrikası ortağı olan karsan, aghol, asuzu falan dikkate alındı, daha fabrika yapılmadan; ama o bölgede hem devasa limanları hemde fabrikaları, arazileri olan şirketler henüz gündeme gelmedi...

Gelir mi?

Önümüzdeki günlerde göreceğiz, Zira 18 Temmuzda temeli atılıyor fabrikanın...

Asla yatırım tavsiyesi değildir..

Asla yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 250/394 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •