Sayfa 262/396 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. Hey gidi hisse net... Kimleri maziye gömdün.... şimdi investing tweetır lar çıkmış.. Lakin senin yerin eskilerde ayrı..
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

2. Mekanın sahipleri neredeyseniz çıkın ortaya))
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by bozkırlı Yazıyı Oku
    mekanın sahipleri neredeyseniz çıkın ortaya))
    bryatta 15 yıldan az mazisi olanları kasdetmiyorum...

4.  Alıntı Originally Posted by BOZKIRLI Yazıyı Oku
    Sn bozkirli,

Genelde yorulmuş vazgeçmiş olurlar...pkent, poltek, isgsy, rta gediklisi ben ve o sayfalarda artik yokum... Hasbelkader buradayım ama... Misafir kabul eder misiniz?

Hisse.netin yeri ayrı ama eski ustatlar da pek kalmadı. Yaşlandık mi ne...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    gün..

bundan sonra şahsım adına dikkatli olma zamanı.. hadi görüverdi diyelim 550-570.. bene na..

6. Selam

Alıntı Originally Posted by BOZKIRLI Yazıyı Oku
    Vefalı Bryat dostu Sn.Bozkırlı Kardeşim izlemede ve nöbette kalmaya devam buradayız.Bryat sevdamız millenıumdan 2001 denberi devam ediyor. Çok şükür sebat ve sabrımızın karşılığını alıyoruz bugünlerde birlikte.Patron, tahta yapıcı,hakim ortaklar öncelikle kendileri ve sonrasında Bryat için ne düşündükleri ,ne yapacakları haberine kadar sükutta kalmayı yeğlerim.Bu süreçte tabiki dalgalanmalar olacaktır.Önemli olan sonuçta tekneyi çetin dalgalı uzun yolculuğunda güvenli limana ulaştırabilmek.
    Sağlıcakla kalın Sayın Bryat dostları.

7. Hoşgelsin sayın yaşar ..yerin başımız üstünde.. Bu bryatta eski olanları tanımanı tavsiye ederim..hepsi değerli abilerimizdir.. Hoşgeldin
     Alıntı Originally Posted by yasard Yazıyı Oku
    sn bozkirli,

genelde yorulmuş vazgeçmiş olurlar...pkent, poltek, isgsy, rta gediklisi ben ve o sayfalarda artik yokum... Hasbelkader buradayım ama... Misafir kabul eder misiniz?

Hisse.netin yeri ayrı ama eski ustatlar da pek kalmadı. Yaşlandık mi ne...

Mi note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by diver59 Yazıyı Oku
    vefalı bryat dostu sn.bozkırlı kardeşim izlemede ve nöbette kalmaya devam buradayız.bryat sevdamız millenıumdan 2001 denberi devam ediyor. çok şükür sebat ve sabrımızın karşılığını alıyoruz bugünlerde birlikte.patron, tahta yapıcı,hakim ortaklar öncelikle kendileri ve sonrasında bryat için ne düşündükleri ,ne yapacakları haberine kadar sükutta kalmayı yeğlerim.bu süreçte tabiki dalgalanmalar olacaktır.önemli olan sonuçta tekneyi çetin dalgalı uzun yolculuğunda güvenli limana ulaştırabilmek.
    Sağlıcakla kalın sayın bryat dostları.
    abilerin hası .... Gerçek uzun yatırımcı ... Değerli görüşleriyle ufkumuzu açan, moralimizi motivasyonumuzu dengede tutan..sayın dirve59 abimiz selam sana saygı sana... Senden öğrenceğimiz çok şey var... Herşey gönlünce arzu ettiğin halce olsun.......ben kendime eski derim sen benden bile eskisin.. Abi duruşuna ve yatırım şekline saygı duyuyor ve tüm yenilere örnek gösteriyorum.....dik durmaya hisseye sahip çıkmaya devamm... Buralardayız..allah emanet ol abi

Sayfa 262/396 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •