Sayfa 278/396 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. global +9 olan kagıdın anasını son 1 saatte aglattı nerdeyse eksı kapadık yazıktır ya
    Okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

2. serefsiz bunlar. bu havada geri gelmek ne caktılar malı

3. en iyisi yine kripto paralar bunlar serefsiz

4. Jant örneginden yola çıkarak gerek bryat ve gerekse alcar orta vade alımlarla düştükçe zamana yayarak toplanması gereken hisseler acele etmeden 1yıl vadeyi göze alarak.....

5.  Alıntı Originally Posted by Nedensiz Yazıyı Oku
    Jant örneginden yola çıkarak gerek bryat ve gerekse alcar orta vade alımlarla düştükçe zamana yayarak toplanması gereken hisseler acele etmeden 1yıl vadeyi göze alarak.....
    Egegübreyi unutmuşssun!!!
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

6.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Egegübreyi unutmuşssun!!!
    Unutmadım bilerek yazmadım onda bedelsiz beklentisi geçen sene genel kurulda patron böyle şeylerle ugraşmıyoruz gibi bir cümle sarf etti şirkete degerleme bile yaptırmıyor gübreden zarar ettigi halde o sektöre devam ediyor onun için malesef o patronla borsa performansınin yukarı olması zor

7. ortaklar nedir son durum? patron satışı vs var mı hisse de? buralardan bi tepki almalı diyorum artık!

8. Gördüğüm en ilginç topic burası. Düşer, çıkar, tavan yapar çıt çıkmaz 😂 iyi böyle

Sayfa 278/396 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •