Sayfa 3/394 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3148 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. Yapılan işlemlere bakınca en deli hareketleri ben yapmışım sanki.Yeni forum hayırlı olsun..

2. Telefondan takas verilerini net göremedim malum yaş geçince göz bozuluyormuş harbiden😊Yorumlayacak bir arkadaş olursa memnun olurum,tşk...

3. Ayrıca herkese merhabalar.Yaklaşık iki aydır yorumlarınızı takip ediyordum.2003 yılında borsadan çıkmış ve daha bulaşmam diye düşünürken iki ay önce tekrar girdik.Bryat sevdiğim bi kağıttır,99 2000 yıllarında hatırı sayılır rakam dönüşü yapmıştır bana, şu anda takip ettiğim en olumlu yorumlar burada ,keyifli günler olacak diye düşünüyorum,

4. Merhaba arkadaslar . Hayırlı olsun cümleten.

5. yukardaki takasda ata yatırımdan ünlü menkule virman yolu ile geçmiştir
    -------------------- garanti bankası takas saklaması garanti yatırıma geçmiştir
    -------------------- iş bankasındaki takas saklaması iş yatırıma geçmiştir
    ------------------- eczacı yat global yat satıldı şimdi globalda 45 bin lot kaldı
    ------------------- ak bank daki takas saklaması ak yatırıma geçti
    en son garanti den 9 / 8 / 2016 tarihinde 190 bin lot virman yolu ile iş bankasına geçmiştir .
    alanlara gelince şirketin topladığı hisseler ata yatırımdan ünlü menkule virmanla geçmiştir yatırım finansmanın aldığı şirketin hisseleri dir teb almış cıtı almış piramit almış görünüyor . aldıkları çok belli olmasın diye satış gelen kurumda 1 / 2 gün sonra tekrar aynı kuruma hisseler geri dönüyor alan satan takaslar da görünmüyor aynı kalıyor eskiden günlükler görünürken sığ hissede şahit oldum ben sattım aynı aracı kurum benim sattığım kadar mal aldı halbuki o aracı kurumdan fazla alan satan yok tu bu spekler kar da yürür izini kaybettirirler
    yatırım tavsiyesi değildir

6. 9 / 8 / 2016 tarihli takas garanti yatırımda iş yatırıma virman görünüyor . Y T D

7. en son takas bu şekilde dir . y t d

Sayfa 3/394 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •