Sayfa 356/396 İlkİlk ... 256306346354355356357358366 ... SonSon
Arama sonucu : 3163 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. tüm bedelsizler uçuşa bunun her defasında ayağına pranga takıyorlar...

2. Bunda küçük yatırımcı yok mu?

3. VBTS sayesinde,para babaları iyi tahteravalli oynadılar.Bu dünyada çark hep varlıklılar için dönmekte.Yedekte parası olmayan ky satsa iki gün işlem yapamıyacak,ne yapsıın garibim seyredecek.Bu uygulama tüm dünya borsalarında mı yoksa bizde mi bilemiyorum.Sadece bizdeyse bu uygulama ve bazı haksız ve orantısız işlemlerin kaldırılması daha adil olur sanırım.Bu kağıdı inceleseler ne kadar yerinde bir talep olduğunu anlarlar.

4.  Alıntı Originally Posted by atmaca66 Yazıyı Oku
    VBTS sayesinde,para babaları iyi tahteravalli oynadılar.Bu dünyada çark hep varlıklılar için dönmekte.Yedekte parası olmayan ky satsa iki gün işlem yapamıyacak,ne yapsıın garibim seyredecek.Bu uygulama tüm dünya borsalarında mı yoksa bizde mi bilemiyorum.Sadece bizdeyse bu uygulama ve bazı haksız ve orantısız işlemlerin kaldırılması daha adil olur sanırım.Bu kağıdı inceleseler ne kadar yerinde bir talep olduğunu anlarlar.
    kağıt geriye dönük vergi kıskacında sn atmaca66,
    bryat bu konuda sicili bozuk değildir. tüm nakitleri kayıt altında ve vergi kaçıracak bir firma olmadığını alem biliriyor, önce krediliye kapat sonra vergi taraması başlat ,,,
    tüm bu gayrı ahlaki işler ne için yapılıyor , egeen 7500, bosh 5000 konya 4.500 bilmem kim nereye uçtu gitti tüm bunlar hep iyi şeffaf 10 numara hisselerde yegane cehennemlik biryat mı?
    SPK denen karın ağrısı yukarda saydığım hisseler.günlerdir tavan bunların sermaye piyasası bilmem.ne maddesine göre hiç mi olumsuz yönleri yok? Asuzu 18 tl den soluksuz 380 gitti de ne yaptınız ?

Allah haksızlık yapanı bildiği gibi yapsın. buna patron da dahil...

5.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    kağıt geriye dönük vergi kıskacında sn atmaca66,
    bryat bu konuda sicili bozuk değildir. tüm nakitleri kayıt altında ve vergi kaçıracak bir firma olmadığını alem biliriyor, önce krediliye kapat sonra vergi taraması başlat ,,,
    tüm bu gayrı ahlaki işler ne için yapılıyor , egeen 7500, bosh 5000 konya 4.500 bilmem kim nereye uçtu gitti tüm bunlar hep iyi şeffaf 10 numara hisselerde yegane cehennemlik biryat mı?
    SPK denen karın ağrısı yukarda saydığım hisseler.günlerdir tavan bunların sermaye piyasası bilmem.ne maddesine göre hiç mi olumsuz yönleri yok? Asuzu 18 tl den soluksuz 380 gitti de ne yaptınız ?

Allah haksızlık yapanı bildiği gibi yapsın. buna patron da dahil...
    Sn.foton, benim de kastım ikinci paragrafta yazdığınız,size tamamen katılıyorum.Demek istrediğim vbts'nin para babalarının yararına olduğu konusudur.Bağışlayın,sadece kendi fikrim,yetkim olsa en azından vbts ve açığa satışı kaldırırım.Parası varsa alsın satsın ama bu kadarda adil olmayan işlemlerle gerçek yatırımcıyı perişan etmem.Teşekkürler,bol kazançlar.

6. Bugün çok zayıf tahta.Alcar bile artı

7.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Bugün çok zayıf tahta.Alcar bile artı
    Bu zayıflık vergi incelemesinden kaynaklı gibi.Yada herkesi döküp bir kap ile işi bitirecekler.

8. Karanlık odada patron malı yabancıya,yabancıda piyasaya verdi.Sonra haberler üst üste geldi.Ama şu bedelsiz hareketine katılamayıp bir de üstüne geri gelmek çok can sıkıcı.

Sayfa 356/396 İlkİlk ... 256306346354355356357358366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •