Sayfa 374/397 İlkİlk ... 274324364372373374375376384 ... SonSon
Arama sonucu : 3174 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. Aylık 2023_07_14_23.59.25.jpg

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu hafta çok hareketli olmasını bekliyorum. Bilanço yaklaşıyor, bedelsiz potansiyeli her geçen çeyrek katlanıyor.

3. Düşmesi ile kalkması an meselesi...Kıpraşmadım ama, başım döndü.gereğini yapsın artık !

4. Hisse senedi fiyatına göre sıralaması ile ilgili olarak ne düşünüyorsunuz

5. Şimdi ne oldu da bu kadar mı zor bir durum var mı acaba diye merak ediyorum bu yüzden de çok zor bir hisse senedi

6. Şöyle bakmak lazım kısa sure önce 740 idi bu hisse. Biraz dinlenmesi normal sayılır.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7. Bryat çıldırdı, satanlar terse düştü.Neyse bryat bu bakarsın alım fırsatı verir.Elinde olanlara hayırlı olsun.İyi hafta sonu dilerim.

8. Önünün açık olduğu belli. Daha önce belirtmiştim. Beni yanıltmadı. Temel verileri iyi görünmekte. Muhtemelen ikinci çeyrek bilançosunda çok iyi kar gelecek.
    Tabi sert düşüşleri de olan bir kağıt. Uzun vadecileri üzmez. Bu kağıt uzun vade yatırımı için iyi.

Kimse için bir yönlendirme içermemekte. Sadece benim amatörce yorumumdur. Bir de 370'den beri imkan verdikçe aldığım kağıdın bende bıraktığı iyimserlik. Ama yüzde 80 düştüğü zamanı da bilirim. Yarın ne yapar kolay kestirilemeyen bir kağıt. Piyasada dolaşan hisse sayısı da fazla değil ve üzerinde bölünme potansiyeli var.
    Hayret ettiğim neden saçma sapan kağıtlar için onlarca yorum yapılırken bu kağıtta kimseler yok.

CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 374/397 İlkİlk ... 274324364372373374375376384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •