Sayfa 395/396 İlkİlk ... 295345385393394395396 SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. Fren çıktı demek istedim.

2.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Aynen her düşüşü alım fırsatları olarak değerlendirmek lazım. Mahşerin üç atlısı frenden sonra: EGEEN-KONYA-BRYAT
    Ama yani bu kadarda olmaz,biz %50 kazanabilmek için ,3 aydan fazla bekledik.3000 den 4500 e,bu lanet düşerken 1 ayda %50 kayıp verdi,düşerken fazlaca abartıyor...

3. Hayır,tahtacısı neden hisseyi bu kadar düşürüyor,beklentiyi bitirecek kötü bir gelişmemi var,anlamak mümkün değil,bilmiyorum ben yorum yapamıyorum

İkinci temettü dediği nedir ve tarihi belli mi birincisi yarin

5.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    Hayır,tahtacısı neden hisseyi bu kadar düşürüyor,beklentiyi bitirecek kötü bir gelişmemi var,anlamak mümkün değil,bilmiyorum ben yorum yapamıyorum
    bedelsiz bekleniyormuş , gk den sadece temettü çıkınca kısa vadede beklenti bitti muhabbeti,
    nasılsa 10 binler zorlanacak ilerde
    trmettülerimizi alıp yola devam diyeceğiz...

6.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    İkinci temettü dediği nedir ve tarihi belli mi birincisi yarin
    2. temettüsü yok sn nilkiz, daha önce 30,04 2024 tarihinde dağıtılması planlanan temettü, bugün yapılan gk kararı gereği 22,04 2024 tarihine alındı...

41.6 tl net temettü hayırlı olsun

7. Her düşük sermayeli şirket için aynı beklenti. Her genel kurul kararı öncesi bölünme kararı çıkacağı beklentisi... Karar çıkmayınca operasyonla düşürülme. Çoğu zaman da ky bu düşüş kervanına katılıyor.
    Halbuki bölünme kararı genel kurulda davul zurna ile göstere göstere alınmıyor. Zaten çoğu gk gündeminde yer bile almıyor. Elbette yer almasa da ek olarak gündeme alınması gk'da teklif edilip alınabilir ve görüşülebilir de. Bunun örneği son derece istisnadır.
    Sermaye artırımı çoğunlukla bir gün ansızın gündeme düşüveriyor. Elinde tutanlar için piyango gibi. Sabır işi. Patrondan başka da zamanını kimse bilmez.
    YTD

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
     Alıntı Originally Posted by esentepe54 Yazıyı Oku
    Her düşük sermayeli şirket için aynı beklenti. Her genel kurul kararı öncesi bölünme kararı çıkacağı beklentisi... Karar çıkmayınca operasyonla düşürülme. Çoğu zaman da ky bu düşüş kervanına katılıyor.
    Halbuki bölünme kararı genel kurulda davul zurna ile göstere göstere alınmıyor. Zaten çoğu gk gündeminde yer bile almıyor. Elbette yer almasa da ek olarak gündeme alınması gk'da teklif edilip alınabilir ve görüşülebilir de. Bunun örneği son derece istisnadır.
    Sermaye artırımı çoğunlukla bir gün ansızın gündeme düşüveriyor. Elinde tutanlar için piyango gibi. Sabır işi. Patrondan başka da zamanını kimse bilmez.
    YTD

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Genel kuruldan önce ya da sonra ayın her ayın 15inde yönetim toplantılarının yapılması ihtimalini de unutmayalım.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 395/396 İlkİlk ... 295345385393394395396 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •