Sayfa 53/396 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 417 - 424 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. Yatırımcısını telef etmeyi kendine görev edinmiş cinali ceo nun bryat holding için de bir hinlik düşünüyoruz ama henüz tam karar veremedik hezeyanları olabilirmi Sn Temple. Medya kanalı ile örtülü mesaj gibi.
    Brsan daki hareketlere bakarmısınız ceo nun tarihi rekor ciro ve kar beyanından sonra yüzde 20 civarı ekside , düpedüz yatırımcısını imha ettiler.Bunların hiçbir açıklamasına itibar etmemek takılmamak en sağlıklısı . Cümlemize önce sabır ve sağlık dilerim.Elimizden şimdilik başka birşey gelmiyor zaten.

2. 47-TL fiyatı olan hisseler 30'a düşüyor, siz neyi bekliyorsunuz?! Sat tavsiyesi değildir )))

3.  Alıntı Originally Posted by fyg28 Yazıyı Oku
    47-TL fiyatı olan hisseler 30'a düşüyor, siz neyi bekliyorsunuz?! Sat tavsiyesi değildir )))

Ne alaka?
    47 Tl ye kaçtan çıktı ve ne kadar zamanda çıktı ? Diye soruları düşünemediniz mi?

4. Bu hisse arsa gibidir kisa vadede uzer uzunvade de niye almadim diye kafayi yersin

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by fyg28 Yazıyı Oku
    47-TL fiyatı olan hisseler 30'a düşüyor, siz neyi bekliyorsunuz?! Sat tavsiyesi değildir )))
    Sanırım bu soruyu bana yöneltmişsiniz.2000 yıllarından beri bekliyorum desem sizin için yeterlimi yoksa sizin sabrınız ve hayalleriniz mi yetersiz. O bahsettiğiniz kağıt 10 tl den 50 kusur tl ye sadece 12 ayda uçurulmuş şimdi gazını alıyorlar biraz .Bryat sağlamdır
    güveniriz. Sağlıcakla

6. Ben beklerdim ki "Bu hisse 70.000 endeks seviyesinde 54.TL olmuştu" desin birisi de. Ve "endeks düşerken yükseleceği beklentisinin daha yüksek olduğunu" belirtmesini. Besim Tibuk gibi patron yok Allah'tan, yoksa her şey mümkün olurdu. Bir şirketin hissesini almadan, öncelikle sahiplerinin ortaklığa değer ya da paranı emanet edebileceğin vasıflara sahip olup olmadıklarıyla değerlendirirsin ki Borusan Grubu bu anlamda ilklerdedir kuşkusuz. Sıkıntı yok. YTD.

7. Rahmetli Asım bey olsaydı daha iyi olacağına şüphe yok,Şubat ayından beri düzeltmede 35 lere gelebilir ama bu kağıtta al ,sat riskli , benim gibi çocuklarına alanlar için sıkıntı yok,şirket de, aile de sağlam.

8.  Alıntı Originally Posted by guvence Yazıyı Oku
    .....,şirket de, aile de sağlam.
    "stockholm sendromu" .. işkencecisine aşık olmak..

Sayfa 53/396 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •