Sayfa 145/396 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. patron canını kurtarma derdinde...

bir not : eğer ki, hiç ummuyorum !!!, şok halka arzda başarılı olursa (keriz bulabilecek mi bakalım) biraz fren leriz yoksa çok daha kötü fiyatlar görürüz diye düşünüyorum....

memleketin mk lar el birliği ile...

2. https://ahvalnews2.com/tr/ekonomi/ha...a-bir-sok-daha

fiyat 10 a çekilmiş, talep toplama Cuma ya uzatılmış... tek kelime S.ÇT.K

3.  Alıntı Originally Posted by sinirli bezgin Yazıyı Oku
    patron canını kurtarma derdinde...

bir not : eğer ki, hiç ummuyorum !!!, şok halka arzda başarılı olursa (keriz bulabilecek mi bakalım) biraz fren leriz yoksa çok daha kötü fiyatlar görürüz diye düşünüyorum....

memleketin mk lar el birliği ile...
    Hangi patron zor durumda Sn sinirli kardeş patron Murat Ülker yapılandırmaya gitmişti değil mi borçlarını, yoksa ÜLker grubu yerine yanlışlıkla Bryat topiğine yazdınız sanırım , ÜLker grubunun problemleriyle bizleri burada korkutmayın,hiç ajitasyon yapmazsınız aslında biliyoruz.
    Son düzenleme : diver59; 09-05-2018 saat: 20:04.

4.  Alıntı Originally Posted by diver59 Yazıyı Oku
    Hangi patron zor durumda Sn sinirli kardeş patron Murat Ülker yapılandırmaya gitmişti değil mi borçlarını, yoksa ÜLker grubu yerine yanlışlıkla Bryat topiğine yazdınız sanırım , ÜLker grubunun problemleriyle bizleri burada korkutmayın,hiç ajitasyon yapmazsınız aslında biliyoruz.
    mahalle yanarken bardağın dolu tarafıyla umut pompalamanızı takdir ediyorum...başka türlü olmaz çünkü...
    ama eşiğinizide merak etmiyor değilim

5. Yolcuların eşiği olur selametle gitsinler ben hancıyım hep buradayım , buradaki dostlar sağolsun.Bryat da herzaman umut varolur.Borsada sıfır borçlu başka bildiğiniz hisse var mı benim yok.

6.  Alıntı Originally Posted by teoss Yazıyı Oku
    Atlayanlara kitleme diyebiliriz mesela üstadım :-) ya da 15 operasyonu da diyebiliriz spek dayı çalışıyor helal olsun

C6903 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Brsan daki operasyonu şubat ayında hissettik. Gelenler hoşgelir safa gelir.

7. Hissem yok ama maşallah belki bir gün olur

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Devre kesici, bir-ikibin lotla yüzde 10 yaptı hemen bariyer , şubat 2017 denberi kağıdı 54 den 34 lere baskı press inlettiler,birazcık kafayı kaldırınca SPK devrede....Yükselen hissenin önünü niçin kesersin SPK hemde böyle ortamda.

Sayfa 145/396 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •