Sayfa 364/396 İlkİlk ... 264314354362363364365366374 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. ne kadar da düşesi varmış,yazıklar olsun.maalesef grupla ilgili olumsuz düşüncelerimi destekler şekilde,tahtacının elini kolunu sallayarak küçük yatırımcı üzerine baskı oluşturmasını seyrediyorlar.Bistde geri alım kararı açıklamayan hisse kalmadı,siz kimi bekliyorsunuz.şirketin öz kaynaklarına,cirosuna bak,sermayesine bak.

2. bugünün işlemlerinde>:
    aktif alış miktarı:395050 adet
    aktif satış:63770 adet,

10 gün sonra temettü verecek ve bedelsiz beklentili bir hissede normal midir bu hareketler,grubun,patronun bu oyunlara dur demesi beklenmezmi,borusan gibi bir şirketten beklenti bu mudur...

3.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    bugünün işlemlerinde>:
    aktif alış miktarı:395050 adet
    aktif satış:63770 adet,

10 gün sonra temettü verecek ve bedelsiz beklentili bir hissede normal midir bu hareketler,grubun,patronun bu oyunlara dur demesi beklenmezmi,borusan gibi bir şirketten beklenti bu mudur...
    Bugun elim çok gidip geldi. Bu fiyatlardan almak için ama gün sonunda almadım.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    ne kadar da düşesi varmış,yazıklar olsun.maalesef grupla ilgili olumsuz düşüncelerimi destekler şekilde,tahtacının elini kolunu sallayarak küçük yatırımcı üzerine baskı oluşturmasını seyrediyorlar.Bistde geri alım kararı açıklamayan hisse kalmadı,siz kimi bekliyorsunuz.şirketin öz kaynaklarına,cirosuna bak,sermayesine bak.
    Patron'un , kap'a geri alım haberi düşmedikçe iflah olmaz.Bedelsiz vereceği kağıdı neden satsın patron.Para yatırırken Kime ortak olduğumuzu iyi bilmemiz lâzım.Adıma, patronu iyi tanımasam da yatırmcı hakları konusunda,kağıt üzerindeki işlemlerini beğenmedim,yapacak bir şey yok, bekliyeceğiz.Bir geri alım haberi can suyu olur düşüncesindeyim.Bol şanslar.

5.  Alıntı Originally Posted by atmaca66 Yazıyı Oku
    Patron'un , kap'a geri alım haberi düşmedikçe iflah olmaz.Bedelsiz vereceği kağıdı neden satsın patron.Para yatırırken Kime ortak olduğumuzu iyi bilmemiz lâzım.Adıma, patronu iyi tanımasam da yatırmcı hakları konusunda,kağıt üzerindeki işlemlerini beğenmedim,yapacak bir şey yok, bekliyeceğiz.Bir geri alım haberi can suyu olur düşüncesindeyim.Bol şanslar.
    "Kime ortak olduğumuzu iyi bilmemiz lâzım."diye yazdığınıza göre hisseye sizde ortaksınız.neredeyse Cumhuriyetimizle yaşıt bir şirket,biz bu şirkete güvenmeyeceğizde kime güveneceğiz.ama aç gözlü hırsızlara güvenmekle hata etmişiz,yazıklar olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    "Kime ortak olduğumuzu iyi bilmemiz lâzım."diye yazdığınıza göre hisseye sizde ortaksınız.neredeyse Cumhuriyetimizle yaşıt bir şirket,biz bu şirkete güvenmeyeceğizde kime güveneceğiz.ama aç gözlü hırsızlara güvenmekle hata etmişiz,yazıklar olsun.
    Aynen,ben de ortağım, karınca kararınca.Şirketin ne yaşına baktım,ne de sahibine.. Sonumuz hayr olur İnşallah.

7. piyasalarda gözler fed in alacağı kararlara çevrilmiş.iki gündür dow,dax şov yapıyor,ya biz 5200 de 4900 e geldik...yapılan borsa yorumlarından da bir anlam yok.

8. Borusan Yatırım ve Pazarlama A.Ş., Borusan İstikbal Ticaret Türk A.Ş. ve Borusan Holding A.Ş.'nin Borusan Araç Pazarlama Ticaret Limited Şirketi'nde sahip olduğu payların %100'ünün Borusan Otomotiv Grubu'na dahil şirketlerden biri olan Borusan Oto Servis ve Ticaret A.Ş.'ye KDV hariç 5,7 milyon Amerikan Doları bedelle devredilmesi ("İşlem") amacıyla Borusan Holding A.Ş. ile GIWA Holding GmbH & Co. KGaA arasında 08/02/2023 tarihinde bir niyet anlaşması (Memorandum of Understanding) imzalanmıştır.

Bu niyet anlaşması ile taraflar İşlem'e ilişkin pay alım satım sözleşmesini imzalamaya yönelik olarak bağlayıcı olmayan niyet beyanında bulunmuşlardır. Bu açıklamada sözü edilen İşlem'e ilişkin olarak ilgili taraflar arasında akdedilmesi planlanan pay alım satım sözleşmesine ilişkin devam eden görüşmeler ve çalışmalar bir sonuca bağlanana kadar, Şirketimizin ve yatırımcılarımızın meşru çıkarlarının korunması amacıyla, SPK'nın II-15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliği'nin 6'ıncı maddesi kapsamında 27 Ocak 2023 tarihli ve 2(2023) sayılı yönetim kurulu kararı ile içsel bilginin açıklanmasının ertelenmesine karar verilmişti. Bu açıklama, erteleme sebeplerinin ortadan kalkması üzerine ilgili mevzuat hükümleri kapsamında yapılmaktadır.

İşlem'e ilişkin olarak ilgili taraflarca 22 Mart 2023 tarihinde Rekabet Kurulu'na başvuru yapılmış olup, pay alım satım sözleşmesi müzakereleri ile İşlem'in gerçekleşmesi için gerekli onayların alınması çalışmaları devam etmektedir.
    Ytd

Sayfa 364/396 İlkİlk ... 264314354362363364365366374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •