Sayfa 309/396 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by atmaca66 Yazıyı Oku
    Sn.Nedensiz, yorumlarınız için teşekkür ederim.Sanırım 360 aşağısı tehlike,yapacak bir şey yok hayırlısı..
    Şu an sakata geldi izlemek en güzeli

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    349 altı endişe edilecek durum var mı?.. umarın kırmaz..

Ky çok pis oyuna getirdi patron

3. Sırada 350 var gibi oda tutmaz ise 314

4.  Alıntı Originally Posted by Nedensiz Yazıyı Oku
    Sayın pamuk yukarda yazdığım rakam geçilmedikçe 392 ve üzeri kapanış görmedikçe fazla ümitlenmeyin
     Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    mercek hocam sizi burada görmek ne güzel inanırmısın morelim yerine geldi siz geldiyseniz tavanlar yakındır demektir.
     Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    349 altı endişe edilecek durum var mı?.. umarın kırmaz..

sn pamuk ve sevenhill hocam ben 290 larda az biraz almıştım baktım geri basıyor verdim gitti verdigim için degil de bu piskopatlar bence endekse göre baya yukarda kaldıla bu yüzden tekrar 270 lere geri getirebilir diye düşünüyorum ve verme nedenim çogu hisse dip seviyelerde bu karda ve mantıgım bana düşüklere gir kar cebe yakışır dedi bu yüzden sizleri yanlış yönlendirmek istemem ama bu gün gönderdim hakkımızda hayırlısı.ve sevgili sevenhill hocam bu sefer grafik terse tepecek gibi der hayırlı kazançlar dilerim
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

5.  Alıntı Originally Posted by Nedensiz Yazıyı Oku
    Ky çok pis oyuna getirdi patron
    pandemi piyasası yok artık hocam, zor piyasa.. pandemide verdiklerinin geri aldılar, alıyorlar..

6.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sn pamuk ve sevenhill hocam ben 290 larda az biraz almıştım baktım geri basıyor verdim gitti verdigim için degil de bu piskopatlar bence endekse göre baya yukarda kaldıla bu yüzden tekrar 270 lere geri getirebilir diye düşünüyorum ve verme nedenim çogu hisse dip seviyelerde bu karda ve mantıgım bana düşüklere gir kar cebe yakışır dedi bu yüzden sizleri yanlış yönlendirmek istemem ama bu gün gönderdim hakkımızda hayırlısı.ve sevgili sevenhill hocam bu sefer grafik terse tepecek gibi der hayırlı kazançlar dilerim
    teşekkürler mercek hocam.. 1 dene spek tahtası taşıyorum, gerisi nakit.. endeks tamam demeden bir cacık olmaz piyasada.. zaten para yok piayasada, masa kazanmaya devam edecek bir süre daha..

kazancınız hayırlı olsun.. bence iyi ettiniz vermek ile belki ucuza tekrar yerine koyma durumunuz oluşabilir..

7.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    pandemi piyasası yok artık hocam, zor piyasa.. pandemide verdiklerinin geri aldılar, alıyorlar..
    Haklısın,çıldırtan yükselişler olduğu gibi düşüşlerde o derece insafsız olabiliyor hayırlısı yukarda yakalanan insanların psikolojisini biliyorum umarım döner borsada umutlar bitmez hayırlısı

8. https://www.tradingview.com/x/Cx9ucKhY 484 düzeltmesinin bitecegi yer 421 kullıyın burdan gırmeyi düşünüyom azdaha sabır elinde olanlar yatırım tavsiyesi deyıldır mumkunatı yok 421 den alanda malı götürür burdan hedef yeni zirvedir 700 tl dir

Sayfa 309/396 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •