Sayfa 301/396 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. adamlar telgram gubu kurmuşlar bugünlerde de o gruplar 1-2 tahtayı kaldırıyorlar, belki dikkat eden olmuştur.. bizim saf, temiz yatırımcımızda temeliyle gidiyor sanıyor.. neymiş borcu yokmuş, sipariş alıyormuş..

ha kazandırır kazandırmaz ayrı konu.. ama öyle gitmiyor işte..

neyse spekülasyonun olduğu tahtalarda bir şekilde içinde olup yakalayabilenlere bol kazançlar..

2. Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3. kabaca 440 üstü yeni kanal içi..

4.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    kabaca 440 üstü yeni kanal içi..

550 - 560 a kadar uzanan bir kanal gibi
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    ahha kekom gelmiş.. keko ne varsa bunlarda var yine.. yakaladın mı ihya ediyorlar..

gerisi tırt şu an, herkes vurkaç, trade peşinde.. lot sayması kolay olsun diye sığ tahtaları seçenini mi ararsın, var oğlu da var..

yerli ile olmaz bu işler, yabancı gelecek te.. yabancı gelene kadar yerli çakallar ky nin parasını çekmez ise tabi..

borsada hiç bir zaman spekülasyondan başka bir şeye inanmadım halen de inanmıyorum.. her şey spekülasyonun bir parçası.. ulan madem bilançolar, temeller vs. çok önemli niye gitmiyorlarda yabancı gelsin diye sabah akşam yağmur duası yapar gibi dua ediyorsunuz..

demekki neymiş, para, para da yabancıda.. gerisi ..... teyyare selam söyle o yare..
    Aynen öyle dostum..yabancı gelmeden çok ucuzlamis BIST 30 hisseleri gitmeyecek..yabancının gelmesi için de ülkemizde bazı şeylerin değişmesi gerek..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku
    550 - 560 a kadar uzanan bir kanal gibi
    Aynen öyle..zaten orayı geçtiğinde önünde çok da güçlü direnç kalmaz..ama asıl direncsiz bölge 670 in uzeridir...artık oraları görür mü veya görürse ne zaman bilinmez..buranın ağası kimse bunlara o karar verecek...ky senaryosu önceden hazırlanmış bir tiyatronun sadece fugurani olarak rolünü icra edecektir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Arkadaşlar Yıldız pazardan ana pazara düşmüşüz. Etkisi nasıl olur.

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by GKN45 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Yıldız pazardan ana pazara düşmüşüz. Etkisi nasıl olur.

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence hiç bir etkisi olmaz..senaryo ne ise oyuncular rollerini oynamaya devam edecek..

Sayfa 301/396 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •