Sayfa 346/396 İlkİlk ... 246296336344345346347348356 ... SonSon
Arama sonucu : 3163 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    bu gün çok keyifsiz uyku modunda kerata
    Kartonsan bu fiyatlarda iken bedelsiz haberi ile coşup önce 2000 üzeri sonra 3 bin üzeri atmıştı yakında bir bedelsiz haberi gelse bari. yatırım tavsiyesi asla değildir.ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Kartonsan bu fiyatlarda iken bedelsiz haberi ile coşup önce 2000 üzeri sonra 3 bin üzeri atmıştı yakında bir bedelsiz haberi gelse bari. yatırım tavsiyesi asla değildir.ytd.
    gelirse çok süper olur ve beklentileriyle birlikde ben bu hissede çok ümitliyim umarım 1 e 10 gibi bir bedelsiz gelir çok iyi de olur hele 20 derse kaymak olur 2023 gk lunu bekleyelim bakalım bu eflasyonda sermayeler çok eridi çünkü
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    gelirse çok süper olur ve beklentileriyle birlikde ben bu hissede çok ümitliyim umarım 1 e 10 gibi bir bedelsiz gelir çok iyi de olur hele 20 derse kaymak olur 2023 gk lunu bekleyelim bakalım bu eflasyonda sermayeler çok eridi çünkü
    Aynen ümit var bilanço gittikçe güçleniyor genel kurula kadar beklermi bakalım hayırlısı olsun inşallah.ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Aynen ümit var bilanço gittikçe güçleniyor genel kurula kadar beklermi bakalım hayırlısı olsun inşallah.ytd.
    yayı germe pozisyonuna soktu bu günkü bu hareketi hiç sevmedim bu gidişle destek seviyelerine kadar basacak mı nedir şu 800 üzeri 2-3 gün kalsa yol alacak derken geri püskürtme operasyonu yapmaya başladı bir haftadır 870- 899 arası şıkıntı yaptı sanırım gel bakalım spekettin efendi şu alarko ları verme zamanım yaklaştı sıçrayıveririm tepene
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

5.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    yayı germe pozisyonuna soktu bu günkü bu hareketi hiç sevmedim bu gidişle destek seviyelerine kadar basacak mı nedir şu 800 üzeri 2-3 gün kalsa yol alacak derken geri püskürtme operasyonu yapmaya başladı bir haftadır 870- 899 arası şıkıntı yaptı sanırım gel bakalım spekettin efendi şu alarko ları verme zamanım yaklaştı sıçrayıveririm tepene
    Sabır etmeden borsada kazanmmak zor, özellikle sermayesi düşük olup fiyatı yüksek olanların zamanı yaklaşıyor bence,sırasıyla sermaye artışı yaşanabilir güç ölçüsünde alıp kenara atmalı.yatırım tavsiyesi asla değildir zarar riski her zaman vardır.ytd.

6. https://twitter.com/Yasin1410684442/...787651/photo/1 ters omuz baş omuz burada hedefin 145 usd olduğu görülüyor ben teknikten anlamam ama uzun yıllar bölünmeyen hisse güçlenmiş bilançosuyla bakalım neler yapacak,yatırım tavsiyesi asla değil zarar riski her zaman vardır.ytd.

7. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8. MSCI Small Cap Endeksleri içindeki Türkiye Endeksi'ne Aygaz, Borusan Yatırım, Doğuş Otomotiv, Girişim Elektrik, Kontrolmatik Teknoloji, Kordsa Global Endüstri, ODAŞ Elektrik Üretim, Oyak Yatırım Menkul, Smart Güneş Enerjisi ve Ziraat Gayrimenkul Yatırım dahil edildi.

Sayfa 346/396 İlkİlk ... 246296336344345346347348356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •