Sayfa 256/396 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. Güzel günler göreceğiz sabredenler kazanacak 70-tl maliyetle bekliyorum hedef 4 lü rakamlar İnşallah.

ytd.

2. Bende 99 maliyetle bekliyorum. Hedef 3xx olarak belirledim.

3. Biz erken çıktık demekki)

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. eeee bürüte de girdik haydi hayırlısı çok yok düşerse alırız bekleyelim bakalım bürütte neler yapacak hınzırlar zaten ky de pek yok bu hissede kendilerini göçertmezler sanırım bir kaç gün zorlar sonra toparlar diye düşünüyorum
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

5. Spek son iki haftadır kağıdı sevmelere doyamadı.Tahtada gördüğü her alt alış kademesine veriyor. çok düştü diye tahtaya gireni güzel merdiven basamağı yapar. Panik yapmadan Sakince kenarda kalıp kendi halinde bırakmak daha güvenli ve kazançlı olabilir.

6. Birazdan artı ya geçer. Eninde sonunda 3xx lere doğru gidecek.

7.  Alıntı Originally Posted by diver59 Yazıyı Oku
    Spek son iki haftadır kağıdı sevmelere doyamadı.Tahtada gördüğü her alt alış kademesine veriyor. çok düştü diye tahtaya gireni güzel merdiven basamağı yapar. Panik yapmadan Sakince kenarda kalıp kendi halinde bırakmak daha güvenli ve kazançlı olabilir.
    Merdiven basamağıno gördük spek)

8.  Alıntı Originally Posted by hobi Yazıyı Oku
    Merdiven basamağıno gördük spek)
    Bryat ortağım selam. Ne speğim ne tahta yapıcı ne de bunlarla birlikte hareket edenlerdenim.Hasbelkader halen askerdeki oğlum yaşında tanışıklığımz vardır Bryatla, hep aldım inanmazsınız hiç satmadım. Bunların ne denli acımasız hareket ettiklerini ve ky yı paniklettirip hisselere çöktüklerini uzun yıllardır takip eder görürüm. Naçizane ky ya sakin olalım panik yapmayalım mesajı vermek istemiştim. Hayırlı kazançlarınız olsun.

Sayfa 256/396 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •