Sayfa 146/396 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by diver59 Yazıyı Oku
    Devre kesici, bir-ikibin lotla yüzde 10 yaptı hemen bariyer , şubat 2017 denberi kağıdı 54 den 34 lere baskı press inlettiler,birazcık kafayı kaldırınca SPK devrede....Yükselen hissenin önünü niçin kesersin SPK hemde böyle ortamda.
    bryat nakit zengini bir hisse ben acaba daha düşermi diye beklerken

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050

YTD....................

3.  Alıntı Originally Posted by diver59 Yazıyı Oku
    Yolcuların eşiği olur selametle gitsinler ben hancıyım hep buradayım , buradaki dostlar sağolsun.Bryat da herzaman umut varolur.Borsada sıfır borçlu başka bildiğiniz hisse var mı benim yok.
    Sıfır borçlu birde knfrut var...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Huysuz ihtiyar hariç tüm bryat yatırımcılarına bol kazançlar diliyorum.... Bugün adam olma yolunda güzel adımlar attı hisse, kapanışı efsane oldu, Bist ile birlikte yeni bir yükselen trendin başlangıcı olmasını umut ediyorum...

5. Sayın Kartopu ,benim gibi cahilleri de düşünerek bunun anlamını kısaca açıklayabilir misiniz. Teşekkür ederim .saygılarımla .

6.  Alıntı Originally Posted by İnatçı Bomberman Yazıyı Oku
    Huysuz ihtiyar hariç tüm bryat yatırımcılarına bol kazançlar diliyorum.... Bugün adam olma yolunda güzel adımlar attı hisse, kapanışı efsane oldu, Bist ile birlikte yeni bir yükselen trendin başlangıcı olmasını umut ediyorum...

umarım sayın bomberman.

7.  Alıntı Originally Posted by kurbanx Yazıyı Oku
    Sayın Kartopu ,benim gibi cahilleri de düşünerek bunun anlamını kısaca açıklayabilir misiniz. Teşekkür ederim .saygılarımla .

layn grafik yalnız kapanışları gösterir kırmızı çizgiler yükselen ve düşen grafiğin paraleli . düşeni yukarı kesince al yükseleni aşağı kesince sat kırmızı kutu ile kesen yerleri işaretledim bunu uygulayan hiç değilse zarar etmez .
    yatırım tavsiyesi değildir al sat hiç değildir

Sayfa 146/396 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •