Sayfa 264/396 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon
Arama sonucu : 3165 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Değer yatırımcıları defter değerinden fazlasını vermez zira faaliyet karıyla çok daha gerilerde kalır.Özvarlıklarda 2 yıldır hızlanan büyüme kuşku uyandırıcı,piyasa değeri mucize ötesi kısa sürede kaça katladı,yine küçüklerin elinde patlamaz inşallah.. oğul patron bu oyunun içindeyse Asım amcanın kemikleri sızlar.
    sayın çiftçidede merhaba.. bildiğim hatırladığım kadarıyla sizde eskilerdensiniz) haklısınız rahmetli asım beyin kemikleri sızlar...fakat böyle birşey yapacak olsa patron daha öncede yapamaz mıydı?...siz hala hissedemiisniz?
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

2. 90 larda çıkmıştım,sonraki çıkışın düzeltmesinde 150 civarı aldım biraz,bence pahalı diye az karla verdim,artık 100 olsa almam.Dışarıda mal yok gibi,patron icazeti ile isterlerse 1000 kat götürebilirler,önemli olan satabilmek,borsayı yeni tanıyan küçüklere çok azını bile satsalar kalan mal bedava..

3.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    90 larda çıkmıştım,sonraki çıkışın düzeltmesinde 150 civarı aldım biraz,bence pahalı diye az karla verdim,artık 100 olsa almam.Dışarıda mal yok gibi,patron icazeti ile isterlerse 1000 kat götürebilirler,önemli olan satabilmek,borsayı yeni tanıyan küçüklere çok azını bile satsalar kalan mal bedava..
    Sen bu mantıkla hiç bir hisseyi almazsın , senin alıp sattığın hisseyi başkasıda; 1₺ den alıp 5₺ satmış tır şimdi 20₺ olmuştur.( Alınmaz bu fiyattan) hepsinde yıldız pazarda..

4.  Alıntı Originally Posted by çiftçidede Yazıyı Oku
    90 larda çıkmıştım,sonraki çıkışın düzeltmesinde 150 civarı aldım biraz,bence pahalı diye az karla verdim,artık 100 olsa almam.dışarıda mal yok gibi,patron icazeti ile isterlerse 1000 kat götürebilirler,önemli olan satabilmek,borsayı yeni tanıyan küçüklere çok azını bile satsalar kalan mal bedava..
    abilerim ne der bilemem.. Lakin 20 yıla yakın tahtayı izliyorum ...hiç bir spek patrondan icazet almadan bu tahtada ve dahi brsan da yaprak oynatamaz.. Biliyorum geçmişte kimi speklere s.. Git dediğini...
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by BOZKIRLI Yazıyı Oku
    abilerim ne der bilemem.. Lakin 20 yıla yakın tahtayı izliyorum ...hiç bir spek patrondan icazet almadan bu tahtada ve dahi brsan da yaprak oynatamaz.. Biliyorum geçmişte kimi speklere s.. Git dediğini...
    katılıyorum sayın bozkırlı patrondan izinsiz bu operasyonu yapmaya yürekleri yetmez

6. Bu kadar zamandır bu hisseyi izleyen alip bekleyen ky ler olarak neden bu aceleci hareketi grafik te birden topraktan fışkıran petrol gibi bir hareket bu acele niye

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by temple Yazıyı Oku
    katılıyorum sayın bozkırlı patrondan izinsiz bu operasyonu yapmaya yürekleri yetmez

eyvallah bryat ın efsane yatırımcısı abim..))) birde şu antalyada ki abimiz gelse buralara

8.  Alıntı Originally Posted by che Yazıyı Oku
    bu kadar zamandır bu hisseyi izleyen alip bekleyen ky ler olarak neden bu aceleci hareketi grafik te birden topraktan fışkıran petrol gibi bir hareket bu acele niye

g8141 cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi
    sn che sanırım yetişecekleri bir yer var

Sayfa 264/396 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •