Sayfa 24/24 İlkİlk ... 14222324
Arama sonucu : 188 madde; 185 - 188 arası.

Konu: Seans Arası

1. Ya yazdıklarınızın farkında değilsiniz, ya da yazılanları okumakta ve anlamakta zorlanıyorsunuz.

Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Takip listesi diye yazdıklarımı silen yönetimi kınıyorum.
    Tavsiye yok, aldım sattım yok, neyin kafasıyla iptal ettiniz anlamıyorum.
    Hissenete bir daha yazmıyorum.
    Reklamlarınızı da tıklamıyorum.
    Yönetim kendine çeki düzen versin
    Yıllar önce de aynı paylaşımlarım vardı.
    Şimdi değişen bir şey yok.
    Umarım sizin kafanız da değişir.
    Sizin yukarıdaki yazınızda yer alan "neyin kafasıyla" sözünüze vurgu yapmak amacıyla, akabinde ve de özellikle tırnak içine alarak ben de bu ifadeyi kullandım.

Sanki durup dururken ben size bu ifadeyi kullanmışım gibi, bunu yazdığım için bir de benim iyi bir yönetici olmadığımı söylemişsiniz. Pes doğrusu. Peki bu yazıyı okuduktan sonra siz, kendiniz için de iyi biri olmadığınızı söyleyecek misiniz peki?

Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Takip listem vardı, onları silmişsiniz.
    Takip listesi tüm yatırım sitelerinde vardır.
    Yönlendirme olduğunu sanmıyorum
    Neyin kafası diye yazmanız zaten sizin iyi bir yönetici olmadığınızı kanıtlıyor.
    Misafirlerine böyle davranmak hisse nete yakışmadı.
    Zaten kararımı vermiştim.
    Sizin kabalığınıza karşılık için girdim
    Üyelik silinme durumu varsa sileceğim toptan
    Önceki mesajımda belirtmiştim. Tekrar belirteyim.
    2017 yılından bu yana burada yer alan yazılarınız ben dahil hiç kimse tarafından silinmemiş.

Yazılar ya tamamen silinir, kullanıcılar yani siz göremezsiniz, ya da yöneticiler tarafından düzenlenir ki o zaman da mesajın alt tarafında kim tarafından ne zaman değiştirildiği bilgisi yer alır.

Sizin mesajlarınızda düzenleme yok, mesajlar da aynen duruyor fakat içerikleri boş.
    Daha detaylı baktığımda sizin, sildiğimizi iddia ettiğiniz takip listenizi, fotoğraf olarak "www.hizliresim.com" adresine yüklediğinizi gördüm. Dolayısıyla sizin yüklediğiniz fotoğraflar "upload sitesi" tarafından silinince, mesajda da içerik boş olarak gözüküyor.

Örnek olarak 16 Mayıs tarihinde bir foto yükleyip, bunu da foruma şu şekilde mesaj olarak göndermişsiniz.

İlgili mesajınız : https://www.hisse.net/topluluk/showt...58#post6419858

Forumda biz yöneticilerin görebildiği mesajınızın içeriği, iddia ettiğinizin aksine kimse tarafından silinmemiş ve halen şu şekilde duruyor:

(Size göstermek için ücretsiz olarak yüklediğim bu görsel de, benim kullandığım hizmet sağlayıcı "imgbb.com" tarafından 6 ay sonra silinecek mesela)

Fotoğraftaki hizliresim adresine tıklayıp bakmak isterseniz aşağıda linki ekledim buyrun bakabilirsiniz.

"Taki listemiz

[https://www.hizliresim.com/8gyv67n]
    "

Mesajda belirttiğim gibi foto silindiği için içerik boş olarak ve sadece "Taki listemiz" yazısı gözüküyor.

Başkalarını boş yere suçladığınız ve bu "kabalığınız" için şimdi ne cevap vereceğinizi merak ediyorum doğrusu.
    Son düzenleme : Babadağlı; 24-05-2023 saat: 07:54.

2. Haklı olduğunuzu gördüm. Sanırım yükleme yaptığım sitede bir aksaklık oluşmuş. Özür dilerim.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

3. Post

Bu listemiz burada dursun.
    Seçim öncesi ve sonrası fiyatlar.
    Takip listenizdeki silinme olayı çözülmüştür. Bu liste son listemiz.
    Takip edenlere teşekkürler.
    Yazmama kararı almıştım. Burada son listemi paylaşıp bitiriyorum.
    Bol kazançlar.

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. takip listemiz son...

Sayfa 24/24 İlkİlk ... 14222324

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •