Sayfa 3/24 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 188 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Seans Arası

1. Portföyüm.
    ADNAC
    EGYO(tahta kapalı 4,5TL.den açılır inşallah)
    ENJSA
    HLGYO
    KARSAN
    KIPA
    RYGYO
    YGYO
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2. Dövizin bu kadar yükselmesine ana sebep bana göre Türkiye'de ki yabancı bankaların politikası hazine ihalelerinde tek banka tarafindan ihalenin büyük bölümü alınarak nasıl faizde belirleyici olunuyor sa dövizde de aynı oyun dönüyor yurtdisindan çektiği dövizleri bozdurup faiz veya borsaya tekrar sokması ile dünyada başka bir ülkede kazanamayacağı kadar yüksek getiri sağlanması hedefleniyor diye düşünüyorum Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Sevdiklerimizle birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu, şeker tadında nice bayramları Türk Bayrağı altında, savaşsız bir ortamda kutlamak dileğiyle...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. Zarar HLGYO %20 YGYO da %38

5. En kıdemli üyelerden biri olarak hisse net yönetiminin kendini bilmez biriyle bir tutulmandan dolayı bana verilen cezayı hak etmediğimi düşünüyorum. Bundan dolayı hissenette yazı yazmayacağımı bildirir yönetime teessüf ederim

6. Sahipsiz kalmış...

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    En kıdemli üyelerden biri olarak hisse net yönetiminin kendini bilmez biriyle bir tutulmandan dolayı bana verilen cezayı hak etmediğimi düşünüyorum. Bundan dolayı hissenette yazı yazmayacağımı bildirir yönetime teessüf ederim
    Yönetim genelde değişiyor şimdiki yönetimi araştırmadım. Umarım yazılanları iyi bir şekilde denetlerler.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Yönetim genelde değişiyor şimdiki yönetimi araştırmadım. Umarım yazılanları iyi bir şekilde denetlerler.
    yönetim kimdir nedir bilmiyorum yalnız son günlerde yaşanan olaylardan yola çıkarsak bir kaç arkadaşımıza da verilen cezayı hak etmediğini düşünenlerdenim biraz tartıyı ayarlayamıyorlar .....

Sayfa 3/24 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •