Sayfa 102/121 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 809 - 816 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1. 84 e vurup gelmiş, neye işaret acep.

2. Son haber olumlu gibi, var mı fikri olan?

3. 3 gün sonra belli olacak gibi

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Daha önce KAP ta açıklandığı üzere şirketin Ziraat*bankasında bulunan kredi borçları Yaşar Küçükçalık tarafından kapatılarak*bankanın alacağı temlik edilmişti.

Yaşar Küçükçalık*tarafından temlik alınmış olan 28.549.193,82 TL *tutarlı alacağın, 3 gün*içinde nakden ve defaten ödenmesini talep eden*Beşiktan 28. Noterliği'nin 4324 nolu ve 12.03.2019 tarihli tebliğitı*alınmıştır.

Bilgilerinize arz ederiz.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son gelen haber...

5. Patron benim paramı verin diyor. 3 gün içinde bu ödeme yapılamayacak görünüyor. Ya tahsisli isteyecek yada malüm arsayı isteyecek şirketten. Değerleme raporunda 74 milyon olan arsayı 28 milyon borca binaen alacak hali yok diyorum. Patronun ve kardeşinin payı % 25. Şirket sitesinde Yaşar Küçükçalık %5,23. Yılmaz Küçükçalık%20,43 diyor. Bakalım ne olacak. Pazartesi taban olur diye bekleyenler olacak. Allah hisse taşıyanlara yardımcı olsun başta bana.
    Son düzenleme : Levent48; 16-03-2019 saat: 02:38.

6. Patronlar yine oyun peşinde gözüküyor , olan yine küçük yatırımcıya olacak.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by TNA_TNA Yazıyı Oku
    Patronlar yine oyun peşinde gözüküyor , olan yine küçük yatırımcıya olacak.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    En dogru yol patronun alacagiyla arsanin degeri arasindaki farki patronun odeyerek arsayi devralmasi. Gelen nakdin tasfiye yoluyla ortaklara dagitilmasi. Bundan baska da bir yol goremiyorum. Bu sekilde herkes kazanir veya az zararla kurtulur diye dusunuyorum. Yatirim tavsiyesi degildir

TA-1004 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

8. Zamanında onay alınamayan tahsisli sermaye arttırımı için aslında kapılar sonuna kadar açıldı. Kurumsal bir yapı olsa şirkette sorun yok ama çakalların işlettiği şirket ise sıkıntı oluyor.

Sayfa 102/121 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •