Sayfa 120/121 İlkİlk ... 2070110118119120121 SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 953 - 960 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    son zamanlardaki nitelikli dolandırıcılıklara bir örnek.. küçükçalık ne kadar tehlikeli gösterdi bunu.. şirketi borçlandır, lotlarını borsada sat, borçlara karşılık şirketin tek ve en değerli arsasına çök, %98 fiili dolaşım...
    Bundan sonra neolur. yok kottan çıkacak yok şirket batık yazıyorlar.elimde hissede var satamiyorum da varmı şöyle güzel şeyler söyleyecek birileri
    Lütfen az param var ve onuda kaybetmek istemiyorum 😭😭😭

2. Nitelikli hırsız bunlar. Bizim gibi ky lerin böyle hisselerden uzak durması lazım.

Macerayı ve rıski seviyorum bir miktar uzun vadeli olarak aldım .beklentim yok sadece mayematık aldırdı bana...10 TL den 1 liraya dusen %90 kaybettırır 1 TL den 10 a gıden ise %900 kazandırır.pd/dd : 5 olan firmakarla aynı derece pahalı bnce...ytd

4.  Alıntı Originally Posted by BLACKHAWK Yazıyı Oku
    Nitelikli hırsız bunlar. Bizim gibi ky lerin böyle hisselerden uzak durması lazım.
    Bu adamlar tam TEZ konusu.
    Aranızda yeni mezun varsa ilgilensin.

Lüks kadifenin %62 si-Soley'in tamamı-Birlik denim'in %99,50 si Birlik mensucat şirketinin malı idi,nasıl HİÇ edildi incelensin.

YTD

5.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    son zamanlardaki nitelikli dolandırıcılıklara bir örnek.. küçükçalık ne kadar tehlikeli gösterdi bunu.. şirketi borçlandır, lotlarını borsada sat, borçlara karşılık şirketin tek ve en değerli arsasına çök, %98 fiili dolaşım...
    Şirketimiz Yönetim Kurulunun 20.03.2021 tari ve 2 nolu karar neticesinde;

Yönetim kurulumuzun almış olduğu tahsisli sermaye
    artırımı kararı gereği, artırımın gerekçesi ve kullanılacağı yerler dair
    açıklamalarımız aşağıdadır;

Tahsisli Sermaye Artırımı işlemi
    ile şirketimizin ilişkili taraflara olan borcu kapatılarak, şirketin finansal
    yapısının iyileştirilmesi sağlanacaktır. Tahsisli Sermaye Artırımı şirketin
    hali hazırda ilişkili tarafa olan borcunun takası suretiyle yapılacak olup, ilave
    bir nakit girişi olmayacaktır.

Bilancoda duzelme sağlayacaktır ve patronun elini tasın altına koyması olarak algılıyorum.hersey duzelecek bnce...ytd

Sayfa 120/121 İlkİlk ... 2070110118119120121 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •