Sayfa 18/121 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 137 - 144 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1. Hissede olanlara hayırlı olsun. Arsanın nasıl değerleneceği hakkında herkes merak içindeydi ve zamanını merak ediyordu . Zamanın giderek kısaldığı da yaptığı hareketlerden belli idi. Bence hisseyi 1,90 a kadar topladılar, pozisyonu aldılar ve haber gelene kadar şişen tekniği düzeltmek ve de istenmeyen küçük yatırımcıları uzak tutmak için yavaş yavaş 1,40 lara geri çektiler. Şimdi belirsizlik ortadan kalktığına göre hisseyi toplayan ağalar kağıdı diledikleri yerlere kadar götüreceklerdir. Nereye derseniz onu spek bilir. Bende yok fakat zaman zaman aldım sattım. Eğer fırsatverirse alabilirim. Kazancınız bereketli ve bol olsun.

2. Vay arkadaş bende 1,48 den verdim diye seviniyordum. Bariz belliydi bi hareket vardı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. alım fırsatı veriyor herkese ne iş.
    soluksuz tavan çekmesi gerekmezmiydi bu haberle

4.  Alıntı Originally Posted by peugeot Yazıyı Oku
    alım fırsatı veriyor herkese ne iş.
    soluksuz tavan çekmesi gerekmezmiydi bu haberle
    Belki silkeleme ,belki de 80 kuruşlardan itibaren topladılar ve malı şimdi bize paketlemeye çalışıyorlar. Ben küçük bir al sat yaptım şimdilik, izlemedeyim.

5.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Belki silkeleme ,belki de 80 kuruşlardan itibaren topladılar ve malı şimdi bize paketlemeye çalışıyorlar. Ben küçük bir al sat yaptım şimdilik, izlemedeyim.
    herşey mümkün tabii.

6. Özel durum açıklaması önceden yapıldığından devre kesici gelmedi, tavanı bozması çok da kötü değil, yavaş yavaş fiyatlansa daha güzel olacak...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. 2015 kasımdaki değerleme raporunda arsa metrekaresi 900 liradan hesaplanarak 62 milyon değer hesaplanmış, internet emlak sitelerinden kaba bir bakışla fiyatların % 75 ila % 100 arasında arttığı gözlemleniyor, dolar 2,87 euro 3,08 civarı imiş o zamanlar, arsa değerleme raporundaki tek olumsuz tespit arsanın alıcısı az kategorisinde değerlendirilmesi, bu fiyattaki bir mal için zaten çok kolay satılacağından bahsetmek mümkün olmasa gerek, neticede çok hareketli günler bizi bekliyor...

8. ayrılma hakkı fiyatı ne olacak acaba, haber tarihine göre son 6 ay yani ocak başından bu yanaki ortalama fiyat esas alınacak herhalde...

Sayfa 18/121 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •