Sayfa 51/121 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 401 - 408 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1. Ben de verdim elimdekini, bakalım nere kadar salacak.
    YTD.
    Burada yazılanlar kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Paranızı tanımadığınız insanların uydurmaları ile riske etmeyin, kafam rahat olsun diyen mevduatı değerlendirsin...

2.  Alıntı Originally Posted by Fast Yazıyı Oku
    güzel açıklama yaptılar maşallah verdik gitti
    çok güzel açıklama oldu :D

3. globalın satışından belliydi. olumsuz haber olduğu 250 bin lot sattı adam. ıcbct den yerine koyuyor. galibin tayfa bunlar.

4. Arsayı satıştan çıkardılar da ne yapacaklar şimdi bu durumda? Borçları ödeyeceklerdi. Proje mi düşünecekler? Avans alıp bir firmayla mesela? O borçları bu şirket ,bufaaliyet beceriksizliği ile ödeyemez ve ileride elindeki arsaayı satsada boçlara anca yeter. Ne olacak şimdi? Taban yapmaması ise enteresan oldu.

5. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

6. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

7. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Alıntı Originally Posted by Fast Yazıyı Oku
    KAP: BRMEN [ ] BİRLİK MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ İŞLETMESİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/619257
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2017-07-19
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 07.07.2017
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimizin 07.07.2017 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul'unda alınan karar gereği Osman Kavuncu Mah. Mensucat Cad. No:22 Melikgazi KAYSERİ adresinde bulunan gayrimenkul satışı ihalesi 19.07.2017 tarihinde yapılmış olup, ihale sonucu aşağıdaki gibidir;

19.07.2017 tarih ve saat 14;00'te yapılan ilk ihaleye teminat yatırarak katılım hakkı kazanan tek istekli Isısan Sanayi ve Ticaret A.Ş olmuştur. İhaleye katılmak üzere teminat yatıran başka istekli olmamıştır. Isısan Sanayi Ticaret A.Ş, 19.07.2017 tarihinde yapılan ilk ihalede teklifte bulunmamıştır. İhale Kayseri 1. Noteri huzurunda yapılmıştır.

İhalede tek istekli olması, açık arttırma imkanı olmaması ve gayrimenkülün değerinde satılmasını sağlayacak bir teklif çıkma olasılığın kalmaması nedeniyle ihale şartnamesinde ihale Komisyon Başkanlığı'na verilen yetkiye dayanarak gayrimenkülün satıştan çekilmesine karar verilmiştir.

Saygılarımızla,
    Isıssan bu fiyattan borsadan alabildiği kadarını alsa kalan kısmınıda ihaleden alsa maliyeti ne olur?

Isısan teminat yatırdığına göre bu fiyattan alıma iştahlı gözüküyor,her şey yarın belli olacak.

http://www.isisan.com.tr/tr/gcompanies.aspx

YTD

Sayfa 51/121 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •