Sayfa 55/121 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 433 - 440 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1. pozif uyumsuzlukla ne kadar idare edeceksin
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

2. 15 dk lık grafiği takip ediyorum
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

3. aylık kapanışı da yaptın bekliyoruz burdayız.

4.  Alıntı Originally Posted by antalyaaydın Yazıyı Oku
    aylık kapanışı da yaptın bekliyoruz burdayız.
    evet bekliyoruz arsa satmadı ne yapcak lar açıklama yok kar iyi gelirmi acaba

5. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

6. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

7. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

8. bremenmi nesin dahada düşür erkeksen 1.4 ındır de görelim

Sayfa 55/121 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •