Sayfa 59/121 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 465 - 472 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1. -1.279.854,62
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

2. Özel Durum Açıklaması (Genel) A+ A-
    Özet Bilgi
    Distribütörlük verilmesi
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    09.08.2017

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    09.08.2017 tarihinde; Şirketimizin sahip olduğu SOLEY Markası altında ticareti yapılan ev tekstili ve havlu grubu ürünlerin, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek üzere Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir şirket ile görüşmelere başlandığı KAP aracılığıyla duyurulmuştu.
    Bugün itibariyle görüşmeler tamamlanmış ve anlaşmaya varılmıştır. Buna göre;
    İlk Adım Dayanıklı Tüketim Malları Elk. Tek. İnş. San. Tic. Ltd. Şti ile 5+5 yıllık bir sözleşme imzalanmıştır. 5 yıllık süre sonunda tarafların mutabık kalması halinde sözleşme 5 yıl süre süre ile uzayacaktır. Hali hazırda ticareti yapılmakta olan, SOLEY markalı Ev Tekstili ve Havlu grubu ürünlerinin satış, pazarlama ve dağıtımı 01 Eylül 2017 tarihinden itibaren İlk Adım Grup tarafından yapılmaya başlanacaktır.

Birlik Mensucat Soley markalı yatak, baza ve başlık ürünlerinin satış pazarlama ve dağıtım faaliyetlerini, kendi kanalları üzerinden yapmaya devam edecektir. Sözleşme sadece pazarlama satış faaliyetleri ile ilgili olup hiçbir şekilde SOLEY markasının satışı yada devri söz konusu değildir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

3. Haber olumlu ..kar aciklayanin kimildamadigi zarar aciklayanin fiyatlandigi bir bilanço dönemi yaşıyoruz ilginc

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

4. Neki bu toplamami kaç aydır buradayız ..al kağıdın senn olsun bye

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

5. halit_42 sen ne düşünüyorsun

6.  Alıntı Originally Posted by Fast Yazıyı Oku
    halit_42 sen ne düşünüyorsun
    Şimdilik 1.40 destegi iyi çalıyor gibi aşagı yönlü kırılmadıkça sorun yok gibi duruyor.
    YTD

7.  Alıntı Originally Posted by halit_42 Yazıyı Oku
    Şimdilik 1.40 destegi iyi çalıyor gibi aşagı yönlü kırılmadıkça sorun yok gibi duruyor.
    YTD
    1.36-1.37 DEYİZ iyimi az düştü

8. 1.42 gördük devamı gelir inş

Sayfa 59/121 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •