Sayfa 61/121 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 481 - 488 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1. 1.42 deyiz yine bakalım ne yapmaya çalışıyor oyuncu
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

BRMEN Konsolide 2017/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 272145 Ana Ortaklık Payları: 271955

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    BRMEN Konsolide 2017/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 272145 Ana Ortaklık Payları: 271955
    zarar dan kara geçmiş
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

4. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

5. evet kaara geçmiş bakalım yarın ne olacak

6.  Alıntı Originally Posted by antalyaaydın Yazıyı Oku
    evet kaara geçmiş bakalım yarın ne olacak
    şimdide de gitmesinde görelim

7. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

8. hareket gelir inş 1.48 direnç geç artık

Sayfa 61/121 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •