Sayfa 90/121 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 713 - 720 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1. Arsa değeri 85 milyon görünüyor. İnşallah bu sefer satılır :D
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

2. Köpek bok yemekten vazgeçmez.
    Orspnun tövbesi bilmem neyi gorene kadardir.
    Huylu huyundan vazgeçmez.
    Katrani kaynatsan olmaz seker vs...vs...
    çok daha ornegi var bu ve bunun gibi serefsizler icin soylenmis. Sabahtan 0.99 tavan yap sonra iki gun sata sata 0.89 a düşür. Yahu iş falan yaptiğınız yok S. S. burada kımıldayacaksınız i dir bindir yapacaksiniz yoksa kicinizi silmeye mendil bile bulamayacaksiniz.

3. Kuş kadar beyninle gel gel yapıyorsun biz de yiyoruz degil mi beceriksiz aptal spek

4. Bremen asansör gibi in çık yaparken her hafta neredeyse bana yüzde 3-5 arası verirdi. Şimdi son darbeyi sert vurdu. Yüzde 15 zararla ayrıldım. Şimdi yine bu düşüşe tepki gelir diye almayı düşünüyorum. Ama şirket kuru sıkı, içi boş. Bunu da çok iyi biliyorum.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Genelde ky olduğu iş yat ak yat vermiş GLOBAL VE OSMANLI almış.

6.  Alıntı Originally Posted by Black07 Yazıyı Oku
    Köpek bok yemekten vazgeçmez.
    Orspnun tövbesi bilmem neyi gorene kadardir.
    Huylu huyundan vazgeçmez.
    Katrani kaynatsan olmaz seker vs...vs...
    çok daha ornegi var bu ve bunun gibi serefsizler icin soylenmis. Sabahtan 0.99 tavan yap sonra iki gun sata sata 0.89 a düşür. Yahu iş falan yaptiğınız yok S. S. burada kımıldayacaksınız i dir bindir yapacaksiniz yoksa kicinizi silmeye mendil bile bulamayacaksiniz.
    Gitmeye gidecekte spek malesef baskılıyor. 1.xx in üzerine atarsa takip edilebilir. Speğin elinde demek ki daha istediği hisseyi elde edememiş. Problem hissede değil daha çok toplamak isteyen speklerde. Geçen gün0.99 a giderken demek ki spek daha yeterli toplayamamış. Ytd

7. Bugün de bir p.k olmaz. 10-20 lot işlemler. Dün global vardı bugün hala gelmemiş. Ytd

8. bugün salı...

Sayfa 90/121 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •