Sayfa 114/121 İlkİlk ... 1464104112113114115116 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 905 - 912 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1. Sahtekar kayserili her yıl aynı muhabbet bu kayserililere zerre kadar güvenmem.

2. Bu sahtekar adam her yıl arsa satacağım diye kandırıp milleti soyuyor spk gibi kurumlarda göz yumuyor.

3. 16 mart 7 nisan en üst görülen seviye 1.17 hep oradan döndü. En sonunda geçti ve 1.35 ekadar cıktı.Tekrar dönecek ve 1.17 ye gelecek diye düşündüm . Dedigim gibi oldu.Buradan çıkabilir diye düşünüyorum.Tabi borsada düşüşdevam ederse bişi diyemem.

4.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    16 mart 7 nisan en üst görülen seviye 1.17 hep oradan döndü. En sonunda geçti ve 1.35 ekadar cıktı.Tekrar dönecek ve 1.17 ye gelecek diye düşündüm . Dedigim gibi oldu.Buradan çıkabilir diye düşünüyorum.Tabi borsada düşüşdevam ederse bişi diyemem.
    Valla hocam benim hiç ümidim yok bu senetten her yıl milleti dolandırmak için bir arsa haberi atıyor sahibi ortaya hop milleti soyup çekiliyor kenara endeks artı bile olsa buna ne fayda sahtekar bir adam var başında sürekli çarpma derdinde.

5.  Alıntı Originally Posted by MHU Yazıyı Oku
    Valla hocam benim hiç ümidim yok bu senetten her yıl milleti dolandırmak için bir arsa haberi atıyor sahibi ortaya hop milleti soyup çekiliyor kenara endeks artı bile olsa buna ne fayda sahtekar bir adam var başında sürekli çarpma derdinde.
    1.17 direnci kırdı geçti.Tekrar döndü 1.17 kapatıp yukseldi. Borsa bugün çok düştüğü halde çıkışa devam ediyor.Benim düşüncem Brmen 2 yıl sonrası için ozamana kadar borsanın en çok çıkan hisselerinden biri olacak. Borsaya girdiğinden beri olan grafiğe bakın. zamanında 4 5 lerde geziyordu. bence vakti geldi.

6. 45'deki 260Bin giderse harika olur..

7. Yazar yazmaz 200Bini 46'ya gitti..

8. Daha önce defalarca tavana 2-3 kademe kala geri çekiliyordu.
    Bakalım bu sefer ne yapacak..

Sayfa 114/121 İlkİlk ... 1464104112113114115116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •