Sayfa 94/121 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 745 - 752 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

Alıntı Originally Posted by flychaos Yazıyı Oku
    Temlik işlemi yapılacakmış dediklerine göre. BU paralar karşılığında şirketin bazı taşınmazları üzerinde hak sahibi olacak diye biliyorum. Tabi çok detayını bilemem.
    Yaşar baktı faizler yükseliyor bankaya faiz vereceğime kendi cebime atarım hesabı yapmıştır.
    Banka çıkaracak yerine Yaşar sokacak.

YTD

2. Valla onu bilmem de bu kağıt dağıttı beni 1 senedir ya. Tam gidecek diyorsun 1.20 den döndü yine 0,7X lere. Kağıdın speği çok acımasız. bulmuş bir kanal parayı götürüyor. İstikrar yok hissede Lüks kadife 5 TL lerde bu daha 2 TL yi bile göremedi zavallı. Allah yardım etsin hepimize. Sizde hisse var mı bilmiyorum gerçi.

Valla onu bilmem de bu kağıt dağıttı beni 1 senedir ya. Tam gidecek diyorsun 1.20 den döndü yine 0,7X lere. Kağıdın speği çok acımasız. bulmuş bir kanal parayı götürüyor. İstikrar yok hissede Lüks kadife 5 TL lerde bu daha 2 TL yi bile göremedi zavallı. Allah yardım etsin hepimize. Sizde hisse var mı bilmiyorum gerçi.
    Bende geçen yıllarda şirketin %4.99 u (854 bin lot cıvarı) vardı hepsini verdim kucaklarına.

YTD

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Bende geçen yıllarda şirketin %4.99 u (854 bin lot cıvarı) vardı hepsini verdim kucaklarına.

YTD
    Şirketin %5 ine sahip olursanız özel denetçi atayabilirsiniz,ben atayacaktım fiyatı yükselttiler hepsini verdim.
    Böyle şirketlerde şirketin % 5 ine hakim olmak lazım.(bence)

YTD

5.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Bende geçen yıllarda şirketin %4.99 u (854 bin lot) vardı hepsini verdim kucaklarına.

YTD
    Ciddi misiniz şaka mı yapıyorsunuz ? Bu hisseye bu kadar lot yatıran bir KY varmıdır ? Güvenilir bir kağıt mı sizce?

Ciddi misiniz şaka mı yapıyorsunuz ? Bu hisseye bu kadar lot yatıran bir KY varmıdır ? Güvenilir bir kağıt mı sizce?

Yukarıdakiler 2 ayrı hesabımda bulunanlar idi kalanı da 3 cü diğer hesabımda idi.
    Bunlara güvenilmez,ben %5 e oynadım dişlerini söktüm.

YTD

7.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku

Yukarıdakiler 2 ayrı hesabımda bulunanlar idi kalanı da 3 cü diğer hesabımda idi.
    Bunlara güvenilmez,ben %5 e oynadım dişlerini söktüm.

YTD
    Sağdaki 0,72 ve 0,73 maliyet mi?

8.  Alıntı Originally Posted by flychaos Yazıyı Oku
    Sağdaki 0,72 ve 0,73 maliyet mi?
    100K üzeri kar yapmışsın totalde. Vay be helal olsun. Harbiden dişlerini sökmüşsün.

Sayfa 94/121 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •