Sayfa 99/121 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 785 - 792 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Ben itibari kurtarmak acisindan soylemek istedim. "Bu sirketin bu hale gelmesinin sorumlusu kimse elini tasin altina sokmasi gereken de odur" anlaminda...

TA-1004 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gerci borclari kapatarak elini tasin altina bayagi bi soktu. Neyse. Bos tartisma baslatmis olmusum.

Vakitsiz öten horozun başını keserler...

2.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Gerci borclari kapatarak elini tasin altina bayagi bi soktu. Neyse. Bos tartisma baslatmis olmusum.

Dostlar kurtulabilir miyiz ne dersinis pozitif etkiler mi?

Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku

Ben bir alicengiz oyunu çevirebileceğini düşünüyorum.(du bakalım ne yapacak?)

YTD

4.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Ben bir alicengiz oyunu çevirebileceğini düşünüyorum.(du bakalım ne yapacak?)

YTD
    Yalnız değerleme raporuda üzerine geldi.Yaşar yaş tahtaya basmaz.Arsa satılacak muhtemelen haliyle faizle birlikte alacak parayı.

Alıntı Originally Posted by flychaos Yazıyı Oku
    Yalnız değerleme raporuda üzerine geldi.Yaşar yaş tahtaya basmaz.Arsa satılacak muhtemelen haliyle faizle birlikte alacak parayı.
    Kapta yaptığı açıklamada temlik detayları belirtilmiyor?
    Dolar bazında % kaç faiz işletecek bilemiyoruz.(veya tl mi)
    Gayri menkul en az 2-3 yıl faizlerin altında kalacaktır,öyle zamanda ihaleye çıkartır kimse katılmaz alacağı karşılığında araziye sahip olabilir.
    Belkide LÜKS GGY şirketi ile birleştirir.(veya başka bir film çevirebilir-zamanla göreceğiz)

YTD

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Kapta yaptığı açıklamada temlik detayları belirtilmiyor?
    Dolar bazında % kaç faiz işletecek bilemiyoruz.(veya tl mi)
    Gayri menkul en az 2-3 yıl faizlerin altında kalacaktır,öyle zamanda ihaleye çıkartır kimse katılmaz alacağı karşılığında araziye sahip olabilir.
    Belkide LÜKS GGY şirketi ile birleştirir.(veya başka bir film çevirebilir-zamanla göreceğiz)

YTD
    Alacağı karşılığı tahsisli bedelli sermaye artışı olasılığı da ihtimaller içinde olabilir.

YTD

7.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Alacağı karşılığı tahsisli bedelli sermaye artışı olasılığı da ihtimaller içinde olabilir.

YTD
    Bu satışın ky üzerine verildiği izlenimi var ama bu kadar sığ hissede 2.5 M nasıl alıcı bulur? Aracı kurumlar kendi adına almış olabilir mi Yaşar'ın?

8. güzel beyin fırtınası var.ben de ekleme yapayım.
    şirket önce tahsisli sermaye arttırımı basvurusu yaptı eline gözüne bulaştırdı. sonra bedelli artışı istedi ama spk yanıt dahi vermedi.
    y.küçükçalık yönetim kurulu başkanlığından ayrıldı.döviz borçlarını tam dövizin durgun olduğu bir dönemde kapattı.şirket açısından faiz devam ediyor.
    tarmanlar Kayserili. bu tahtada ne işleri var.hem tekstil hem inşaat sektöründeler...M.tarman %4.99 olan payını niçin az bir lot alarak kendini deşifre etti...
    Bu arada bence tahtada patron tarafından görevlendirilen bir spek var.

yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 99/121 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •