Sayfa 115/121 İlkİlk ... 1565105113114115116117 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 913 - 920 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by dune Yazıyı Oku
    Daha önce defalarca tavana 2-3 kademe kala geri çekiliyordu.
    Bakalım bu sefer ne yapacak..
    Arsa için ihale var kap a haber düştü. Bu sefer çekilmez

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Arsa için 07 Ocak 2020 tarihli eksperiz Raporu 81 Mil TL değer biçilirken değeri beğenmeyen K.Çalık tekrar değerleme ihtiyacı duyarak arsa değeri 49,5 Mil TL çıkıyor ve ihale ilanı yapılıyor . Öte yandan arsa değerinin 300 Mil TL söylentisi de ayrı bir konu . Yine pis kokular geliyor bu işte .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Ihale haberi ilk defa kap a geliyor degiomi arkadaslar. Daha onceleri hep arsa satis soylentisi diye biliyorum. 15 Mayis a kadar tellifler alinacakmis, sizce hisseyi nasil etkiler. Eger tahtayi yukari surecekse satis oncesi tavan tavan kitlemeli ama sonucta sahibi belli bir sirket bilemedim.

4. 2017 yılında da ihale yapıldı yeterli teklif gelmediği için ihale iptal edilmişti. Ancak durum şimdi Farklı , taşınmaz üzerinde patronun ipoteği mevcut , arsa satış asgari tutarı olan 49,5 Mil TL direk ipotek koyan Küçükçalık a gidecek

5. Bi durumda hisseye etkisi sınırlı olcak galiba. Hayirlisi bakalim, tesekkurler bilgi icin sn.TNA_TNA

6.  Alıntı Originally Posted by TNA_TNA Yazıyı Oku
    2017 yılında da ihale yapıldı yeterli teklif gelmediği için ihale iptal edilmişti. Ancak durum şimdi Farklı , taşınmaz üzerinde patronun ipoteği mevcut , arsa satış asgari tutarı olan 49,5 Mil TL direk ipotek koyan Küçükçalık a gidecek

Hasan a göre değil basana göre ihale.. ihale herkese açık arkadaşlar adam 50 ye işi bitirecek diye birşey yok 49.5 ne anlamadım. Markette oluyor o 5 değil mesala 4.99 .. yatırımcının kafasını karıştırmayın. ihale açık bir babayiğit yatırımcı çıkar, siz kafayı takmayın bir an önce mala girmeye bakın tabi alabirseniz. Merill 100 bin açık. Tera 35 bin açık.. bence sen ve paslaşarak yazdığın arkadaşın da yarın mal alamazsınız

7. Zafzanka, paslasarak yazma kismini anlamadim? Arkadasi tanimam etmem,buranin adi forum, sordugum soruya sen cevap verseydin o zaman senle paslasmis olcaktik bi dusun bence🤔 bu arada bende bi miktar var 1 aydir tasiyorum cok merak ettiysen.

8. Pek tınlamadi haberi..
     Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Arsa için ihale var kap a haber düştü. Bu sefer çekilmez

Sayfa 115/121 İlkİlk ... 1565105113114115116117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz