Sayfa 118/121 İlkİlk ... 1868108116117118119120 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 937 - 944 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Teşekkürler. Ozaman şöyle sorayım . Hangisi daha önemli? Hangisine bakmalıyız.? 2. ye bakarsak şirket batmış gibi bişey.
    Sizin düşünceniz nedir uzun vadeli..

2.  Alıntı Originally Posted by dune Yazıyı Oku
    Sizin düşünceniz nedir uzun vadeli..
    Nacizane fikrim bence borsanın en ucuz hisselerinden ılk 5e girer.Yalnız şirket devamlı zarar açıklıyor Durumunu bilemem.Bazı kağıtlar gibi 0.50 0.60 lara düşüp yıllarca sürünüp 15 20 de olabilir. mesela frigo gyhol gibi. Yalnız 2000 li yıllarda 4lerde gezen hisse şuan 3 te 1e inmiş durumda.15 sene önce 50.000 tl koyanın parası 15000 tl. daha ucuzu görmedim ben.

AYLIK

4. Bence çıkış başlıyor artık.9 haziran tavan olduğundan beri 1.50 altında kapanış yapmadı ve son günlede borsa eksi olduğu halde artan bi kapanış oldu.Bugün işlem adedi de arttı . İlk hedef 2li rakamlar kısa vadede bence.

5.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Bence çıkış başlıyor artık.9 haziran tavan olduğundan beri 1.50 altında kapanış yapmadı ve son günlede borsa eksi olduğu halde artan bi kapanış oldu.Bugün işlem adedi de arttı . İlk hedef 2li rakamlar kısa vadede bence.
    Yazdığımdan beri brmen yükseliyor. Hemde hergün.1200 puan düşen endekste bile süper kapanış yaptı. Grafiğe bakan zaten anlardı. Direnç kırıldı. Bundan sonra önü açık. Bekleyen çoook kazanır.

6. Merryl bugun aciklama gondermis ve payini artirmis, hayr olsun. Feyk atmiyorlarsa yabanci niye alir ki Brmen i.

7.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Yazdığımdan beri brmen yükseliyor. Hemde hergün.1200 puan düşen endekste bile süper kapanış yaptı. Grafiğe bakan zaten anlardı. Direnç kırıldı. Bundan sonra önü açık. Bekleyen çoook kazanır.
    Haziran sonu temmuz başı yazdım. O günden beri %15 % 20 iniş çıkışlar ile 2 buçuğa geldi. Maşallah.Biraz oyalanıp ( belki1 ay) hedef 4 5

8. zamanında 80-90 kurusa aldığımız asansör hisseyi bu fiyatlardan görünce bir taraftan üzülüyor insan bir taraftan da bu fiyattan alamıyor. İzliyorum kendisi. Tatlı kağıttı vesselam. Elimizden su gibi aktı gitti. Değerini bilemedik.

Sayfa 118/121 İlkİlk ... 1868108116117118119120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •