Sayfa 704/719 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714 ... SonSon
Arama sonucu : 5752 madde; 5,625 - 5,632 arası.

Konu: AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by metalurjist1978 Yazıyı Oku
    1.12 geçsin tamam. 1.14 geçsin tamam. 1.16 geçsin tamam. 1.18 üstü roket. ������ geri dönük sosyal medyayorumlarını okudum. Akenr yine hepsini sallamış. Dedim size bu kağıtta teknik meknik olmaz. 122.000 endekste 1.20 olursa bayram edecekler. Yazık nu yaptırımcıya. Allah bunun speğini bildiği gibi yapsın. Çoluğun çoçuğun rızkını heba etti.
    yıllardır zarar açıklayan bir şirket...ilk kar açıkladığı bilançoda önce tl bazındaki tepesini test eder...daha sonra dolar bazındaki tepeye göz diker...yani bu hisse ancak iyi bir bilanço ile istenilen seviyeler gelir...

2. Hoca biz boş konuşmuşuz sende bu kağıdı hiç tanımamışsın. Bilanço zarar gelsede gidecek kağıt gider. Yani her zaman dediğim gibi önce şeffaflık ve dürüstlük olacak. Genel kurulda yatırımcı çıkıp üst yönetime saydırdı. Politik laflarla geçiştirdiler. Bir eregli tüpraş ford ta bu durum olurmu olmaz. bunların üst yöneticisine genel kurulda kimse birşey diyebilirmi demez ve şirkette dedirtmez. Düzenli kar dağıtır. Sürdürülebilir faaliyet yapar. Buna göre yönetici ve çalışanşarla çalışır. Ben olsam üst yöneticime bu kadar laf söyleseler (yasal yolu soru sormak. Aslında cevabı soranda biliyor) unatırım. Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by metalurjist1978 Yazıyı Oku
    Hoca biz boş konuşmuşuz sende bu kağıdı hiç tanımamışsın. Bilanço zarar gelsede gidecek kağıt gider. Yani her zaman dediğim gibi önce şeffaflık ve dürüstlük olacak. Genel kurulda yatırımcı çıkıp üst yönetime saydırdı. Politik laflarla geçiştirdiler. Bir eregli tüpraş ford ta bu durum olurmu olmaz. bunların üst yöneticisine genel kurulda kimse birşey diyebilirmi demez ve şirkette dedirtmez. Düzenli kar dağıtır. Sürdürülebilir faaliyet yapar. Buna göre yönetici ve çalışanşarla çalışır. Ben olsam üst yöneticime bu kadar laf söyleseler (yasal yolu soru sormak. Aslında cevabı soranda biliyor) unatırım. Ytd.
    olurda bilanço kar gelirse dediğimin doğru çıktığını göreceksiniz.

Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    olurda bilanço kar gelirse dediğimin doğru çıktığını göreceksiniz.
    Allah'tan ümit kesilmez

5. Burası karışacak vaziyet alın

https://www.youtube.com/watch?v=NIPM-RvD3Ps

İzleyin sadece 5 saniye. linke tıklayın resimde link yok

Adsız.jpg

Alıntı Originally Posted by metalurjist1978 Yazıyı Oku
    Burası karışacak vaziyet alın
    Hayırdır inşallah... hangi şeyhin nefesiyle uçacak bu sefer

Satış haberi mi geldi yoksa?

Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    Hayırdır inşallah... hangi şeyhin nefesiyle uçacak bu sefer

Satış haberi mi geldi yoksa?