Sayfa 8/704 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 5630 madde; 57 - 64 arası.

Konu: AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. Sağolun güzel temennileriniz için Sayın Tengir Han

2. Arkadaslar iki sòzúm olacak bende bu sozlerin kiymetini pok enerji hissesi alinca ogrendim...1..Dusen bicak tutulmaz..2..ucuz mal alacak kadar zengin degilim...

HTC Desire 526G dual sim cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 83 gösterdiler bakalim.

4. Ne olcak bunun hali ya kimsede bisey demiyo zehirlediler burdakileri ses de yok

5.  Alıntı Originally Posted by cepni Yazıyı Oku
    Ne olcak bunun hali ya kimsede bisey demiyo zehirlediler burdakileri ses de yok

Sayın cepni;

Daha iyi ya!
    Bir topik te konuşan, yazan çoksa, o hissede küçük yatırımcı çok demektir. Hisseler küçük parçalar halinde, dağınıktır. Yani elinden hisseleri alınacak insan çoktur. Bu durum, o hissede yukarı hareketi geciktirir.

Oysa burada durum tersi! Küçük yatırımcının büyük bölümünü bezdirip, elindeki malını toplamışlar. Demek ki; Mal paketlenmiş veya biraz daha yer vardır pakette doldurulacak. Yani hareket yakın demektir.

Bence;
    Siz siz olun, biraz daha dişinizi sıkın. Malınızı kaptırmayın.

6.  Alıntı Originally Posted by adellos Yazıyı Oku
    Sayın cepni;

Daha iyi ya!
    Bir topik te konuşan, yazan çoksa, o hissede küçük yatırımcı çok demektir. Hisseler küçük parçalar halinde, dağınıktır. Yani elinden hisseleri alınacak insan çoktur. Bu durum, o hissede yukarı hareketi geciktirir.

Oysa burada durum tersi! Küçük yatırımcının büyük bölümünü bezdirip, elindeki malını toplamışlar. Demek ki; Mal paketlenmiş veya biraz daha yer vardır pakette doldurulacak. Yani hareket yakın demektir.

Bence;
    Siz siz olun, biraz daha dişinizi sıkın. Malınızı kaptırmayın.
    Valla kardesim benide biktirdilar ben de yarisini zararina sartim yarisi duruyor tavsiyene uyup tutacagim elimde ..tesekkur ederim

7. Geçen gün mynette denk geldiydi 214 takiple 4. sıradaydı.Hissede küçük yok diyen arkadaşlara duyurulur.

Daha iyi ya!

Bence;
    Siz siz olun, biraz daha dişinizi sıkın. Malınızı kaptırmayın.[/QUOTE]

Sayfa 8/704 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •