Sayfa 574/615 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584 ... SonSon
Arama sonucu : 4919 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Scumtech çok fazla anlam yükleniyor..
    Tam olarak ne demek istedin üstad,
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

Taban sonrası herkes köşesine mi çekildi ne oldu. Keko üstad eskiden böyle değildi tabansa taban desteğe devamdık, hisseye güvenimiz mi azaldı acaba.

3.  Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    Tam olarak ne demek istedin üstad,
    Şirketin hali hazırda 4 üretim bandı var farklı bölgelerde ve işlerini büyüterek devam ettiriyor..
    Sanki fiyatlama uçmuş gitmişte mevcut durumun çok çok üzerinde fiyatlama olmuş gibi söylemleri doğru bulmuyorum..
    Scumtech olursa ayrı bir katalizör oluşturur..

Ayrıca, şirkete [email protected] mail adresi üzerinden 09/11/2023 tarihli Skumteck S.A. Ortaklık ve İyi Niyet Anlaşması Hk. konulu KAP bildiriminin akıbetini sordum. Söz konusu bildirimde Skumteck S.A. firmasının alınmasıyla ilgili ".....2024 Yılı ilk çeyreği içerisinde tamamlanacaktır." şeklinde ifade belirtmelerine rağmen hala daha açıklama olmamasını ve son güncel konunun ne olduğunu sordum. Cevap bekliyorum. Sizler mail atarak firmayı sıkıştırabiliriz hep beraber.

Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Şirketin hali hazırda 4 üretim bandı var farklı bölgelerde ve işlerini büyüterek devam ettiriyor..
    Sanki fiyatlama uçmuş gitmişte mevcut durumun çok çok üzerinde fiyatlama olmuş gibi söylemleri doğru bulmuyorum..
    Scumtech olursa ayrı bir katalizör oluşturur..
    Anladım üstad, aşırı fiyatlanma olmamasıyla birlikte, Skumteck S.A. şirketinin alınmamasıda Berkosan Yalıtımı yerle bir etmemeli.

Sonuçta Berkosan yalıtım inşaat sektörünün yanında ; otomotiv, ayakkabı, çanta, tesisat, ambalajlama ve paketleme alanında da faaliyet göstermektedir.

İhracat oranı olsun, satışlar, yeniden değerleme kasadaki nakit pozisyonu vs. bu konularda sizler de zaten daha önceleri sürekli bilgilendirmeler yaptınız.

Taban işi saçma oldu ama, çok anlamsız geldi ve açıkcası iyide korku saldı. Sessizlik olunca hele birde forumda insan ne oluyor demeye başlıyor. Hakkımıza hayırlısı olsun artık ne diyelim, hayırlısıda inşallah buradan güzel kazançlarla ayrılmamız olsun

6. Tahta çok sığ çok küçük hacimlerle devre kestiriyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    Taban sonrası herkes köşesine mi çekildi ne oldu. Keko üstad eskiden böyle değildi tabansa taban desteğe devamdık, hisseye güvenimiz mi azaldı acaba.
    Şirkete güvenim devam ediyor dostum....ben biraz da bu tür çıkış ve düşüşlere alıştığım için inan hiç umrumda olmuyor....bırakalım satan satsın...almak isteyenlere de fırsat versinler...küçük sermayeli değerli bir şirket...uzun vadeli düşünmek lazım...yakın akrabalarıma da bu hisseden 23-24 civarlarından aldırmıştım....benim de ilk alış yerim 21,31 dir...onlar da dün sordular neler oluyor ne yapalım diye...ben hiç kıpraşmadan bekleyin ...uzun vadeli tutacağız dedim...kendim de satmadım...satmayı da düşünmüyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. elimde bir kaç hisse olunca vede çalışınca da her hissem ile ilgili çok yorum yapamıyorum...sabreden kazanacak düşüncesindeyim...malumunuz son aldığım yer 47 tl idi...şu dakikada baktığımda 44,60 da %7 ekside görüyorum hisseyi...veren versin diyorum...piyasa gereğini yapacaktır...her sert düşüşün tepkisi de sert olacaktır...hissemiz sığ olduğu için en küçük iştah artışından veya düşüşünden maximum etkilenebiliyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 574/615 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •