Sayfa 104/643 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 5142 madde; 825 - 832 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Bu başlığı şu anda 12 kişi okumaktadır. (6 üye ve 6 ziyaretçi)

baldayı, hasanaydin82, muro55, rücu, taytis06, TTAYGUN

12 kişi olmuş ben kaçar

2.  Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    hayırlı geceler vallahi gece gece beni çok güldürdünüz zarar ederseniz ben karışmam sonra
    Nasip neyse o olur kimse kimseye etki etmez kişi özgür olarak kararlarını alır ve sonucuna katlanır üzülür veya sevinir. Tecrübe paylaşımı, usta çırak ilişkisidir bizimkisi zaten burada herşey meşhur tabiriyle “YTD” değişimdir sen rahat ol ben kendi adıma sevdim dayı senin duruşunu ve hissenet bir üye daha kazandı olay bu

3.  Alıntı Originally Posted by rücu Yazıyı Oku
    Nasip neyse o olur kimse kimseye etki etmez kişi özgür olarak kararlarını alır ve sonucuna katlanır üzülür veya sevinir. Tecrübe paylaşımı, usta çırak ilişkisidir bizimkisi zaten burada herşey meşhur tabiriyle “YTD†değişimdir sen rahat ol ben kendi adıma sevdim dayı senin duruşunu ve hissenet bir üye daha kazandı olay bu

arkadaşlar borsa rekorla kapadı 115 bin buralardan hısse almak çokta mantıklı değil siz bana bakmayın derim

trend hala yukarı bence mart ayına kadar ama bi kar realizasyonu olsun ondan sonra alacaksanız öyle alın sadece bunu değil tüm hısseler için geçerli yada alacaksanız kademeli alın saygılar

4. Bendende bi o kadar. Bitcoin dediler milletin eline verdiler. Aselsan dediler bir suru gariban yuksek fiyatlardan maliyetlendi. Şimdi borsa diyorlar millete gel gel yapiyorlar. Sonra borsa -1 duserken cikmayan kagitlar bile -3, düsüyor. Tahriklere kapilmayin. Mal alirken kazanilir. Ben berkosani 2.35 sattigimda 2.10 a aldim ucuz aldim dedim geldi 1.84 e. Ucuzun ucuzu vardir unutmayin.Bu endekste artik nakit olmak veya paranin buyuk kisminin nakitte olmasi bence daha iyidir.

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Bendende bi o kadar. Bitcoin dediler milletin eline verdiler. Aselsan dediler bir suru gariban yuksek fiyatlardan maliyetlendi. Şimdi borsa diyorlar millete gel gel yapiyorlar. Sonra borsa -1 duserken cikmayan kagitlar bile -3, düsüyor. Tahriklere kapilmayin. Mal alirken kazanilir. Ben berkosani 2.35 sattigimda 2.10 a aldim ucuz aldim dedim geldi 1.84 e. Ucuzun ucuzu vardir unutmayin.Bu endekste artik nakit olmak veya paranin buyuk kisminin nakitte olmasi bence daha iyidir.

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu tip hisselerin endeksle alakası yoktur...endeks patronun ruh halidir...

6. https://i.hizliresim.com/DyLVjo.png

alım noktasını yakalayabilirsen güzel kar etme şansı sunuyor

yani hızlı düşüş hızlı yükseliş yapabiliyor bismillah dedik pıyasaların gidişatına göre kademeli alış a devam ytd.

7. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sayfa 104/643 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •