Sayfa 11/615 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 4920 madde; 81 - 88 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Reklamları dinlediniz şimdi gerçekler...

HTC One M9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 2017 nin ocak ayında 3.77 yi gören hissemiz aynı yılın 4.ayında 1.82TL. Şirket dünyadan bi haber olan sirkettir. Patron sağolsun hissede sahip çıkmayan, gelişme ve aldığı işlerden (şayet varsa) haber vermeyen bir şirkette.dahada söylenecek çok söz varda neyse. Araştırmadan Birkere almış bulunduk maliyet 2.44

6. Temel ve teknik olarak uygun görüp 1.83 ten alım yaptık. Haydi hayırlısı. Analizler kişiseldir. Herkesin analizi farklı olabilir. YTDeğildir.

7.  Alıntı Originally Posted by birader Yazıyı Oku
    2017 nin ocak ayında 3.77 yi gören hissemiz aynı yılın 4.ayında 1.82TL. Şirket dünyadan bi haber olan sirkettir. Patron sağolsun hissede sahip çıkmayan, gelişme ve aldığı işlerden (şayet varsa) haber vermeyen bir şirkette.dahada söylenecek çok söz varda neyse. Araştırmadan Birkere almış bulunduk maliyet 2.44

Biste açıldığı 2008 den beri takibimde.15 ve 20 leri de gören bir kağıt. Sabredince kazandırabilecek gibi gözükyor.Yolun sonuna doğru geldik gibi..Ben 4 yıldır bekliyorum...isteyen bekler isteyen satar.İki yıl önce söylediğimi tekrar yazıyorumParam oldukça .3 ün altında alıcıyım.Bu benim tercihim kimse tavsiye olarak anlamasın.3

8.  Alıntı Originally Posted by braveheart Yazıyı Oku
    Biste açıldığı 2008 den beri takibimde.15 ve 20 leri de gören bir kağıt. Sabredince kazandırabilecek gibi gözükyor.Yolun sonuna doğru geldik gibi..Ben 4 yıldır bekliyorum...isteyen bekler isteyen satar.İki yıl önce söylediğimi tekrar yazıyorumParam oldukça .3 ün altında alıcıyım.Bu benim tercihim kimse tavsiye olarak anlamasın.3
    ^

Maliyetiniz 3 ün altındamı?

Sayfa 11/615 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •