Sayfa 250/623 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 4982 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Kim almış satmış pasta atacak yokmu, yabancı alıma devam etmiş mi

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bugün 1.66 dan aldım. En son 1.87 den satmistim. Bilanço iyi gelir diye düşünüyorum. Döviz fazlası var ve fabrikanin katkisiyla... Tekrar 1.86 dan satsam yeter...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaşlar:Bilanço son açıklama tarihi nedir?Selamlar,hayırlı bayramlar.

4. Çok yazık bu hisseyi hiç bu kadar çaresiz görmemiştim sanırım bilançoda çok kötü gelecek yazık çok yazık paramız pul oldu

5.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Çok yazık bu hisseyi hiç bu kadar çaresiz görmemiştim sanırım bilançoda çok kötü gelecek yazık çok yazık paramız pul oldu
    bilanço ile alakası yok...çok iyi bilanço gelen hisselerde düşüyor....iyi olacak inşallah...

6. Sana bir iki hisse söyleyeyim bilançosu iyi gelen aç bak bakalım bu düşüde nasıl yukarı çıkmışlar TİRE EGSER DMSAS
    bence bilançosu kötü gelecek herkes herşeyi biloyor bu piyasada bizler anca sonradan öğreniriz

7. saplandık bir batağa kıpırdayamıyoruz altlardan alıp maliyet düşürmeye çalıştıkça dahada aşağı geliyor. Bir sarmalın içine düştük çıkamıyoruz. Kendi adıma beklemekten başka yapacak bir şeyim yok..

8.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Sana bir iki hisse söyleyeyim bilançosu iyi gelen aç bak bakalım bu düşüde nasıl yukarı çıkmışlar TİRE EGSER DMSAS
    bence bilançosu kötü gelecek herkes herşeyi biloyor bu piyasada bizler anca sonradan öğreniriz
    bende sana bilançosu çok iyi gelip düşen söyleyeyim...aselsn-isdmr-cemts-poltk-krdmd-sasa-halkbn vs...

Sayfa 250/623 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •