Sayfa 317/611 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon
Arama sonucu : 4884 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    Satan alttan alabilirim hayali kurmayacak sekilde yukselmeli...bu hissenin tarzi bu...
    Bende temkinli davranıp yarısını sattım.

2.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Ben sattım ve alamadım. Siz bu işi biliyorsunuz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben bu işi bilmiyorum hocam....bu hisseyi alış amacım farklı...bu hissede hem potansiyel var bilanço anlamında hemde spekülatif.....15 tl lik hisse 1,5 tl den niye satayım...o zaman operasyon vs. vardı tamam ama ederide 1,5 tl değil...ben sadece heyecan olsun diye takip ediyorum....satmayı düşündüğüm noktaların bu fiyatlarla alakası yok....

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ben bu işi bilmiyorum hocam....bu hisseyi alış amacım farklı...bu hissede hem potansiyel var bilanço anlamında hemde spekülatif.....15 tl lik hisse 1,5 tl den niye satayım...o zaman operasyon vs. vardı tamam ama ederide 1,5 tl değil...ben sadece heyecan olsun diye takip ediyorum....satmayı düşündüğüm noktaların bu fiyatlarla alakası yok....
    bana gorede olması gereken yer en 4 tl ustu ama olmuyor ...gecen yıl 2 milyon bilanco karı ile 2.90 sın bu yıl 4 milyona yakın kar ile 1.74 sun mantık bunun neresinde ??? bu kara gore mantıken 4 tl lerde geziyo olması gerekir ...eski forumda yazılarım vardır millet cok para kazandı sayemde ..sirket o yuklu siparsileri her acıkladıgında 2 tavanı var derdim ve giderdi ...simdi zaten anlamadıgım nokta en son yaklasık 1.5 sene once is alımı haberi verildi ondan sonra hic haber verilmedi...avrupadan siparis geliyor diye zaten o sirketler orada kuruldu simdi soru su o zaman her 3 ay da bir is alım haberi gonderen sirket nasıl olurda 1.5 yıldır birtek haber gondermez ..? yurtdısından is aldım diye...hadi yurttici is alımı insaat sektoru kotu desek yok konut satıslarına bakıyorum son gecen yılla aynı oranda 1 milyon konut satılmıs eee kardesim onceden takır takır is alım haberi gonderirdin 1.5 yıldır niye yok ?* iste bu kagıt ne zaman is siparis ihale haberi gonderir eskisi gibi buyuk harketleri o zaman yapar ..2 gun tavan ardından %10 yapar isi bitirirdi eski spek ....otomotiv sektoru desen son 1 aydır satıslar patladı otobobilde yalıtıyor bu sonucta ..simdi ki spekse anca %10-15 git gel...aha da 1.77 demis yine gecememis 1.80 ustu kalmalı yukselis kalıcı olması icin yoksa yine fos yine fos ..nerde o eski spek nerde o eski berkosan ...zarar eden sirketler tavan tavan ustune gidiyor hergun en cok artanlarda onları goruyoruz ....onların fazlası ne bundan ??? spekleri kuvvetli ...bu gucsuz spekle anca bu kadar iste..iyi kazanclar .
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

4.  Alıntı Originally Posted by battlestar Yazıyı Oku
    1,76 oldu. Bu sefer olacakmı ne?
    ahada bak sabah ne dedik cıktımı yine cıktı dedigim hamdolsun hic yanıltmadı 4 yıldır heleki son 15 aydır bu dandik spek hic ama hic yanıltmıyor ahanda yine gecemedi beceriksiz gitsin kumda oyanasın buyuk spek gelsin galip aga gelsin mesela eskisi gibi .

5. haber gelmeyen hissenin tavanı tepesi belli 1.75.. 3 kere denedi gecemedi 10 gundur ...asıl mesele dibi neresi ??? grafige gore 1.10-.1.15 ..cıkamayan kagıt duser borsa kuralı ...al sat tut tavsiyesi degildir . hadi iyi gunler.

6. 1,70 üzeri kapatsa yeter....sıralı dirençler 1,67....1,83 idi....

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    1,70 üzeri kapatsa yeter....sıralı dirençler 1,67....1,83 idi....
    1.70 kapatması imkansız. Üçüncü denemede başarısız oldu. Buda yönünü belli etmiş oldu...

8. Red face

Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    ahada bak sabah ne dedik cıktımı yine cıktı dedigim hamdolsun hic yanıltmadı 4 yıldır heleki son 15 aydır bu dandik spek hic ama hic yanıltmıyor ahanda yine gecemedi beceriksiz gitsin kumda oyanasın buyuk spek gelsin galip aga gelsin mesela eskisi gibi .
    Bende sizi dinledim bu sefer diğer yarısını da gönderdim. Haklıymışsınız tşk.

Sayfa 317/611 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •