Sayfa 331/623 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon
Arama sonucu : 4979 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Hayırdır bu nasıl bir güç ata yatırım kafayı bozacak gibi zaten piyasa bir nefes alırsa 1.76 ütüne attığı an teknik kırılacak pis bir daralan üçgen var ata bekle bende geliyorum adam ne gelirse alıyor bu kadar sığ piayasada bu parayı gömüyürsa vardır bir bildiği

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ayı 2 tl üzeri kapanışla kapatmasını bekliyorum inşallah yanıltmaz....bol şans ortak....
    Dediğini yapar mı ki acaba

3. berkocan bu sefer gittiğin yerde kal beeee... sonrasına bakarız. Yeni yılda daha yukarlara çıkarsın o zaman da biz yanında oluruz...

4. satış fırsatı mı ? devam mı?

5.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Hayırdır bu nasıl bir güç ata yatırım kafayı bozacak gibi zaten piyasa bir nefes alırsa 1.76 ütüne attığı an teknik kırılacak pis bir daralan üçgen var ata bekle bende geliyorum adam ne gelirse alıyor bu kadar sığ piayasada bu parayı gömüyürsa vardır bir bildiği
    Erken uyarı için bir şey değil 1.74 ortalama ile aldım 1.80 ile çıktım yeterli bu piyasada hiç bir yükseliş kalıcı olmaz pazartesi 1.72 den tekrar alırım belki saygılar

6. Masallah diyelim bas gaza spek....

7.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Erken uyarı için bir şey değil 1.74 ortalama ile aldım 1.80 ile çıktım yeterli bu piyasada hiç bir yükseliş kalıcı olmaz pazartesi 1.72 den tekrar alırım belki saygılar
    Pazartesiye gerek yok bugün alırsın. Berkosan sabah biraz hareket edip gün sonu geri gelen bir kağıt. Al sat için günlük uygun.

8. Hisse de spek falan yok arkadaşlar tuturmussunuz spek piyasada ki spek lerin yüzde 60 battı ne speği millet salakca mal alıyor hepsi küçük yatırımcı yoksa hisse böyle geri gelirmi bu piyasada biraz mantıklı olmak lazım bu hisse yi sürekli izlerim teknik güçlenince gir çık yaparım bazı arkadaşlar aylardır bekliyor hem zarar ediyor hemde faizin yüzde 25 olduğu bir ortamda inanılmaz bir bekleme maliyeti zararı yazıyor küçük yatırımcı da artık birşeyler öğrensin yazık ama

Sayfa 331/623 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •